SPARTAN CUP NA FACEBOOKU

SPARTAN CUP

TO AMATORSKA LIGA PIŁKARSKA

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

Zapowiedź dzisiejszych spotkań.

 

Najciekawiej wygląda spotkanie ekstraklasy pomiędzy Olimpią Sępolno i Personą Dirketservice Team. Gospodarze przerwali serię 6 porażek by w kolejnych meczach wygrać z Mateco (4:3), Old Boys (3:2) i Fidaszem (3:1). Zwycięstwa te nie są przypadkiem, gdyż Olimpia już wcześniej pokazała, że grać w piłkę potrafi i tylko czekaliśmy, aż będą wstanie to potwierdzić na przełomie pełnych 40 minut. Obok Łobodźca czy Furmanka pojawiło się nowe ważne ogniwo - Michał Wierzbicki, który bardzo wzmocnił środek pola. Goście w ostatnim spotkaniu ulegli Mateco 0:1, ale jeśli dzisiaj wygrają, to ponownie zrównają się punktami z liderem (Mateco ma 3 pkt więcej, ale rozegrało 1 spotkanie więcej). Persona choć jest osłabiona (brak Walkiewicza i Mikołajczyka), to w ostatnim meczu fantastycznie zagrała w defensywie i dzisiaj powinni zagrać identycznie. W starciu z Mateco jedyna bramka padła z rzutu karnego, a najlepszym graczem meczu został golkiper Persony - Hubert Świszcz.

 

Ponadto

Dzień zaczniemy od starcia w 2. lidze, NG Engineering wygrało dwa ostatnie mecze i jeśli dzisiaj udałoby się zdobyć 3 pkt, to ponownie zniwelowaliby stratę do drugiego miejsca (mają 2 mecze zaległe i 8 pkt straty do Politologii). O zwycięstwo jednak będzie niezwykle trudno, bo grają z AC Polanką, która w ostatnim meczu tylko zremisowała z Wabco Zawory, ale to mogło ich tylko podrażnić. Liderem gospodarzy jest Dawid Kufel, który jest drugim najlepszym strzelcem ligi. W poprzednim starciu tych zespołów Polanka wygrała 3:2.

 

O 19:30 starcie sąsiadów z tabeli 1. ligi, Złodziejówka w ostatnich 3 meczach zdobyła tylko 2 pkt i ich gra nie zachwycała, ale mimo to pozostają faworytem w starciu z Primaverą, która w ubiegły piątek wygrała pierwsze spotkanie po serii 4 porażek. Kluczowym graczem gospodarzy jest ostatnio Wojciech Baran i gdyby tylko reszta zespołu przykładałaby się do meczu tak jak on, to Złodziejówka mogłaby wygrać z każdym. W pierwszym meczu padł remis 3:3.

 

Na sam koniec dnia Kaczmarski Group postara się zrewanżować Breslauerowi za porażkę 1:4 w pierwszym meczu. Faworytem spotkania są goście, ale trzeba wziąć pod uwagę, że przechodzą teraz kryzys i w ostatnich 4 meczach zdobyli zaledwie 1 pkt (remis z FC Oranje). Jednym z kłopotów Breslauera jest słaba forma bramkarza, który nie potrafi się skoncentrować i w ostatnich dwóch meczach wchodził w drybling z napastnikami i w obu zakończyło się to stratą bramki. Gospodarze niespodziewanie znajdują się na wysokim 4 miejscu i dzisiejsza wygrana pozwoliłaby im zbliżyć się do Breslauera na 1 pkt. Liderem gospodarzy jest Radosław Romanowski, choć w ostatnich meczach widać, że wynik w dużym stopniu zależy też od formy Patryka Przystasia, który powinien napędzać akcję KG, a tymczasem częściej przeklina po własnych błędach technicznych.

 

Wszystkie mecze są transmitowane live na naszym kanale na Youtube, a wynik aktualizowany na naszym profilu facebookowym. Na facebooku również można głosować na najładniejsze bramki z ubiegłego tygodnia.

Partnerzy

Wyniki ostatnich spotkań: AC Polanka vs Gumzamet Fidasz 1:6 --- Persona Direktservice Team vs AC Polanka 2:0 --- Persona Direktservice Team vs The Crazy Gang 2:1 --- AC Polanka vs Anonymous 1:0 --- NG Engineering vs Gumzamet Fidasz 4:5 --- Najbliższe spotkania: brak