SPARTAN CUP NA FACEBOOKU

SPARTAN CUP

TO AMATORSKA LIGA PIŁKARSKA

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Z radością zapraszamy na ostatni w tym sezonie mecz we Wrocławiu, w którym nasz Śląsk zmierzy się z Cracovią. Tak jak zapowiadaliśmy przed sezonem - każdy zespół dostanie pulę biletów na mecz Śląska, musieliśmy długo czekać, ale wreszcie się udało! Każdy zespół ma do dyspozycji 10 biletów, ale zapraszamy nie tylko uczestników, ale osoby towarzyszące i dzieci - wszyscy tworzymy ligę Spartan Cup!

 

 

27. maja godzina 18:00 Śląsk Wrocław -Cracovia

Ze względu, że zostało nam niewiele czasu, potrzebujemy informacji od kapitanów najpóźniej w środę do godziny 12:00 (nie może być później! o 12:05 będziemy wysyłać mail do Śląska w celu wydrukowania biletów). Potrzebujemy listę osób, które chcecie wziąć na mecz. Lista powinna zawierać:

Nazwę drużyny, której lista będzie dotyczyć

Imię i Nazwisko, PESEL - dane potrzebne do biletów.

 

Każdy zespół ma do dyspozycji 10 biletów. Jeśli nie jesteście zainteresowani możecie do nas napisać - bilety przejdą do zespołów, które chciałyby więcej miejsc. Ponieważ czasu jest mało, to jeśli będziecie mieć więcej chętnych, to możecie przesłać ich dane - jeśli miejsca będą, to dodatkowe nazwiska dostaną się do puli - pamiętajcie tylko by dodatkowe osoby dopisywać na koniec listy.

 

W razie pytań można kontaktować się telefonicznie z koordynatorem - tel. 693 581 756.

Partnerzy

Wyniki ostatnich spotkań: AC Polanka vs Gumzamet Fidasz 1:6 --- Persona Direktservice Team vs AC Polanka 2:0 --- Persona Direktservice Team vs The Crazy Gang 2:1 --- AC Polanka vs Anonymous 1:0 --- NG Engineering vs Gumzamet Fidasz 4:5 --- Najbliższe spotkania: brak