Summer Cup

Przed piątkowymi meczami, 13.10

Czy beniaminek poradzi sobie z Primaverą?
Politologia wciąż bez zwycięstwa, czy dzisiaj się przełamie?
Beer Boys głodni sukcesów!
 
Najciekawszy mecz już na samym początku, o 18:40 NG Engineering zagra z Primaverą. Gospodarze ostatni mecz grali 2.10 i sami jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się po tak długiej przerwie. Drużyna Karola Olszaka ostatnio zaszokowała wszystkich wygrywając w pucharze z Olimpią 4:2. Liderem gospodarzy jest Dawid Kufel, ale warto też wspomnieć, że w tym sezonie są wzmocnieni byłymi zawodnikami FC Albatrosu. Goście wczoraj wygrali w pucharze z Wypici Team, ale dopiero po serii rzutów karnych. Kapitan zespołu zapowiedział jednak, że dzisiaj ma przyjść już pełen skład i nie przewidują dzisiaj żadnych potknięć. Jednym z filarów zespołu jest Domnik Rekosz.
 
 
Drugi mecz, to również starcie na poziomie 1. ligi, JM Auto Team podejmie Politologię UWr. JM wygrało dwa ostatnie mecze, ale przed wszystkim zaskoczyli w środę gdy poradzili sobie z Politechniką-ORĄ. Gospodarze to bardzo silny fizycznie zespół, ale ma też kilku „magików”, jednym z takich liderów środka pola jest Paweł Bolak. Po drugiej stronie Politologia, która w poprzednim tygodniu uległa AC Polance 2:3. Z samego wyniku nie mogą być zadowoleni, ale to co cieszy, to fakt, że pokazali charakter i od stanu 0:3 potrafili podnieść siebie oraz ciśnienie drużyny przeciwnej, która do końca nie była pewna wyniku. W ostatnim meczu miał miejsce powrót gwiazdy zespołu z ub. sezonów – Sebastiana Kuropatwy.
 
 
Na koniec dnia starcie 2. ligi, Millennium FC zagra z Regio-food.pl Beer Boys. Mecz jest zaplanowany na 21:10, ale w związku z tym, że nie ma meczu wcześniej, to zapraszamy obie drużyny na wcześniejszą porę – jak tylko uda się zebrać, to rozpoczniemy spotkanie. Gospodarze niespodziewanie mają po 3 meczach aż 6 pkt i prezentują się o wiele lepiej niż wiosną. Drużyna często przychodzi z długą ławką rezerwowych i prawdopodobnie właśnie to ma największe znaczenie w jesiennych sukcesach. Beer Boys wciąż pozostają bez punktu, ale cała drużyna jest bardzo zmobilizowana by wreszcie dzisiaj się przełamać. Jak każda nowa drużyna, Beer Boys potrzebują czasu by poukładać sobie grę i zgrać się ze sobą, jak tylko to osiągną, to będą wstanie sporo namieszać w 2. lidze.