Summer Cup

Przed meczami. Wtorek 17.10

Hit w ekstraklasie!
Beer Boys głodni kolejnych zwycięstw.
Starcie lidera i wicelidera 1. ligi
Czy Drużyna R w końcu zdobędzie komplet punktów?
 
Najciekawszy mecz zacznie się o 19:30, Persona Direktservice Team podejmie Olimpię Sępolno. Gospodarze w lidze rozegrali dopiero jedno spotkanie, w którym zremisowali z Elektrotimem 1:1 i jak na pierwszy mecz nie wyglądało to źle, trzeba jednak pamiętać, że ambicje Persony sięgają wyżej i po trzech z rzędu wicemistrzostwach marzy się im pierwsze miejsce. Ostatnio bardzo dobre spotkanie w barwach Persony rozegrał Kamil Wanzek. Goście wciąż mają problemy z defensywą, mają najwięcej straconych bramek w ekstraklasie, średnio 3,5 na mecz, ale wiemy też, że mają dzisiaj mieć niemal optymalny skład i zobaczymy też ostatnio nieobecnego Michała Wierzbickiego, który zdobył 4 z 6 bramek strzelonych w tym sezonie przez Olimpię.
 
 
Na początek dnia starcie 2. ligi, In Time Express Logistics zagrają z Regio-food.pl Beer Boys. Gospodarze po 3 meczach mają komplet punktów i są faworytem spotkania, ale w ostatnim tygodniu faworyci zawodzili i oglądaliśmy sporo niespodzianek. Jedną z nich była porażka Miah Kuda z Partizanem i to też jest szansa dla gospodarzy by zrównać się punktami z brazylijskim liderem. W ostatnim meczu zabłysnął Grzegorz Grzywiński, który zdobył 4 z 5 bramek. Beer Boys w piątek wygrali swoje pierwsze spotkanie i teraz cały zespół wyczekuje kolejnego meczu, bo wierzą, że są wstanie wygrać z każdym. W piątkowym meczu Beer Boys wreszcie mieli kreatywnego zawodnika w ofensywie, a był nim Jacek Zdun, który dał 3 pkt Piwnej ekipie.
 
 
O 20:20 hit w 1. lidze, AC Polanka podejmie Politechnikę. Gospodarze są liderem tabeli, ale na razie najcięższym ich przeciwnikiem był Breslauer SC 08, z którym zremisowali 2:2, ale ta strata punktów spowodowała, że Polanka była już nie do zatrzymania. Liderem zespołu jest zawodnik, który w tym sezonie dołączył do Polanki – Patryk Piórkowski. Po drugiej stronie wicelider tabeli, który ostatnio zaliczył poważną wpadkę i przegrał z JM Auto Team 0:2 i w dodatku był drużyną wyraźnie gorszą od JM. Zawodnicy Krzysztofa Hnatka byli bezradni w starciu z dobrze ustawionym JM i po jednej straconej bramce głównie kłócili się między sobą. Wyróżniającym się graczem Politechniki jest Aleks Liniewicz.
 
 
Na koniec dnia Drużyna R sprawdzi kondycję Nie Krzycz. Gospodarze w ostatnim meczu wreszcie zdobyli pierwszy punkt, ale po meczu mogli czuć spory niedosyt, bo na dwie minuty przed końcem prowadzili dwiema bramkami. Jednym z wyróżniających się zawodników R był wtedy Radosław Karasek. Nie Krzycz nie powinni dziś lekceważyć przeciwników, jeśli tylko R przyjdą w podobnym składzie jak tydzień temu, to może wydarzyć się wszystko, w drużynie gospodarzy gra kilku zawodników, którzy parę lat temu grali w mistrzowskim zespole Politechniki. Trzeba też pamiętać, że goście będą grali z dodatkowym obciążeniem po wczorajszym meczu z Partizanem (wygranym 2:0). Wczoraj wyróżniającą się postacią był Paweł Kowalik.