Summer Cup

Ciekawe spotkania w trzecim tygodniu!

Edycja wiosenna ruszyła na dobre. Wszystkie drużyny obudziły się już ze snu zimowego i grają o zwycięstwa! Początek kwietnia rozpocznie się od kilku ciekawych pojedynków!

W Ekstraklasie:

lider – Politechnika Wrocławska podejmie Personę Direktservice Team, która z wysokiego C rozpoczęła ten sezon, pokonując Mateco. Zmierzą się więc dwie drużyny, które wygrały dotychczasowe spotkania. Jedna z nich zakończy tę passę po poniedziałkowym meczu. Zobaczymy która… Czy lider klasyfikacji strzelców Dariusz Ksyta zdobędzie kolejne bramki?

W poniedziałek zmierzą się również dwie drużyny, które słabiej weszły w wiosenne rozgrywki. Olimpia Sępolno, która przegrała oba wiosenne mecze podejmie drużynę The Crazy Gang. Zapowiada się walka.

W środę natomiast zobaczymy drużyny Mateco oraz Anonymous. Mateco powoli buduje formę po zimowej przerwie, natomiast Anonymous w pierwszym meczu zaimponował formą w ataku, natomiast w drugim – w obronie.

Ponadto zmierzą się zespoły AC Polanka oraz JM Auto Team. Mimo dobrej formy w pierwszym meczu, Polanka nie zdołała pokonać Anonymous. Teraz na jej drodze staje drużyna JM Auto Team, która nieoczekiwanie wysoko pokonała Olimpię w poprzednim tygodniu.

W I lidze:

w poniedziałkowy wieczór spotkają się dwie drużyny, które wiosną nie posmakowały zwycięstwa, Politologia UWr podejmie Primaverę. Czy jedna z tych drużyn będzie się cieszyć z pierwszego wiosennego zwycięstwa, czy może będzie świadkami remisu?

W środę czeka nas pojedynek FC Albatros-Obojętnie. Albatros jest żądny rewanżu, gdyż pierwsze dwa spotkania przegrał minimalnie, różnicą jednej bramki. Natomiast beniaminek I ligi, drużyna Obojętnie dobrze rozpoczęła rywalizację i jest spokojna o swoją formę.

W drugim środowym meczu spotkają się Regio-food.pl Beer Boys oraz Wypici Team. Czy obrońcy Wypitych powstrzymają Piotra Rybaka, który w poprzednim meczu zdobył hat-tricka?

Na deser, w piątek – mecz na szczycie! Wicelider, drużyna Old Boys, podejmie FC Nurki. Będzie to pojedynek o fotel lidera niepokonanych na wiosnę drużyn.

w II lidze:

w poniedziałkowy wieczór spotkają się niepokonane wisoną zespoły NG Engineering oraz KP Ogrodomania. Gospodarz tego spotkania rozegrał jeden mecz więcej i jest liderem II ligi. Czy po tym meczu straci fotel lidera na rzecz Ogrodomanii?

W piątek zmierzą się drużyny Nie Krzycz oraz Castoramy Korony. Obie drużyny nie mogły się na razie cieszyć wiosną ze zwycięstwa. Być może w piątek jedna z nich odwróci złą passę…

Poniżej pełen rozkład spotkań. Zapraszamy do śledzenia rozwoju wypadków na naszej facebookowej stronie – https://www.facebook.com/spartancup/