Summer Cup

Zaczynamy 4 tydzień Spartan Cup

W następnym tygodniu czekają nas następujące mecze:
Zainaugurujemy tegoroczny Puchar Ligi. W środę zagrają Anonymous oraz Wypici Team. Obie drużyny obiecująco rozpoczęły sezon. W swoich ligach zajmują 3-cie miejsca.

Lider Ekstraklasy – Politechnika, zagra ze wspomnianym Anonymous. Czy podtrzyma zwycięską passę?
AC Polanka będzie chciała się zrehabilitować za ostatnią porażkę w meczu z The Crazy Gang. Obie drużyny w obecnej edycji nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Być może dla jednej z nich zmieni się to we wtorek…
W środę zagra Persona z Olimpią. Olimpia w ostatnim meczu pokazała, że forma wraca. Czy wystarczy to na Personę?
Również w środę zmierzy się JM Auto z Mateco. Czy obrona Mateco powstrzyma napastników beniaminka, którzy zdobywają średnio po 6 bramek w jednym spotkaniu?

W I lidze FC Nurki straciły w piątek pozycję lidera. Aby ją odzyskać muszą w poniedziałek pokonać Beer Boys.
Politologia w ostatnim meczu pokazała, że potrafi zdobywać bramki. Czy uda jej się wygrać z będącymi bez porażki w tym sezonie Wypitymi?
Wreszcie Primavera zagra z Albatrosem. Oba zespoły raczej słabo rozpoczęły ten sezon. Albatros obudził się w poprzedniej kolejce. Czy uda się to Primaverze?

W II lidze zadebiutuje zespół Karmazynowe Jastrzębie. Dołączyli do naszej ligi Last Minute. Ich umiejętności sprawdzi Destemido.
W drugim meczu zagra Real Zalesie z NG Engineering. Real zagrał na razie jedno spotkanie, notując remis. Czy NGE odzyska pozycję lidera?