Summer Cup

5 Tydzień, XIX Edycja

W tym tygodniu czeka nas kilka meczy na szczecie! Zarówno w Ekstraklasie, w I i II lidze spotkają się zespoły z czołówki tabel!

Taki mamy rozkład gier na rozpoczynający się tydzień.
W poniedziałkowy wieczór w Ekstraklasie czekają nas dwa mecze na szczycie! Niczym w play-off zagrają drużyny z miejsc 1-4 oraz 2-3. Czekają nas więc niesamowite emocje i wyrównane pojedynki. Czy obrona Anonymous powstrzyma ofensywnie usposobioną drużynę JM Auto? Pozostałe drużyny będą walczyły o zbliżenie się do czołowej trójki.

W I lidze mamy bardzo podobną sytuację, co w Ekstraklasie! Dwa mecze na szczycie. Czy Wypici Team i Old Boys nadal pozostaną niepokonane? Ich ewentualni pogromcy mogliby udowodnić, że będą się liczyć w grze o awans. Na drugim biegunie Primavera będzie chciała pójść za ciosem i pokonać Obojętnie, zaś Albatros będzie chciał udowodnić swoje umiejętności w starciu z Politologią.

Mecze II ligi również zapowiadają się ciekawie. Jako pierwsi o pierwsze zwycięstwo w lidze zagrają Karmazynowe Jastrzębie oraz Real Zalesie. W środę o pozycję lidera powalczą Ogrodomania oraz Destemido, aby to się stało muszą wygrać swoje mecze.

W Pucharze Ligi czeka nas jeden mecz. Czy Nie Krzycz wejdzie na szczyty swoich umiejętności i sprawi niespodziankę? Już nie takie cuda się zdarzały!