Summer Cup

XIX edycja, tydzień 8

Wracamy po majówce! Czeka nas bardzo pracowity tydzień.
Puchar Ligi: W tym tygodniu kolejne drużyny awansują do 1/6 finału Pucharu Ligi. Czekają już tam FC Nurki, Anonymous, Politechnika i Old Boys. Zwycięzców dwóch ostatnich spotkań musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Jak będzie w tym tygodniu? Czy którejś z drużyn II-ligowych uda się pokonać faworyzowanych przeciwników?

Ekstraklasa: W piątek czeka nas mecz na szczycie! Liderujący JM Auto Team zmierzy się z Politechniką. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Politechnika wygrała 5:2 – i była to jedyna strata punktów JM Auto. Czy najlepsza defensywa Ekstraklasy powstrzyma najgroźniejszy atak? Ponadto 3-cią pozycję w tabeli spróbują zaatakować Olimpia Sępolno oraz AC Polanka.

I liga: Wypici Team w piątek zmierzą się z Albatrosem, jeśli wygrają – utrzymają pozycję lidera, na którą ta oprócz ich najbliższego przeciwnika, chrapkę mają również Old Boys oraz FC Nurki.

II liga: W ubiegły wtorek na fotel lidera wrócił zespół NG Engineering, w poniedziałek ma szansę na to miejsce powrócić KP Ogrodomania, z będącym w dobrej dyspozycji strzeleckiej Łukaszem Dyczkowskim w składzie. O pierwsze wiosenne punkty powalczą Nie Krzycz oraz Karmazynowe Jastrzębie.