Summer Cup

Wyróżnienia Majowe

Na przełomie kwietnia i maja odbyło się wiele ważnych spotkań kończących pierwszą rundę rozgrywek ligowych. Postanowiliśmy wybrać Trzech Bohaterów tego okresu, po jednym z każdej ligi.

Przełom kwietnia i maja to czas AC Polanki. Zaczęło się od remisu z Politechniką, po czym nastąpiły dwa zwycięstwa. Polanka ma bardzo wyrównany skład, co można zobaczyć w statystykach po każdym spotkaniu – zawsze jest kilka nazwisk wśród strzelców bramek oraz asystentów. Postanowiliśmy wyróżnić Dominika Tomczyka, który od kilku spotkań wyróżnia się dobrą formą i walnie przyczynia się do kolejnych zwycięstw.

Gdzie byliby Old Boysi, gdyby nie Aleksander Sulewski? Najpierw walnie przyczynił się on do szaleńczego pościgu za Ogrodomanią w Pucharze Ligi, by w rzutach karnych stać się bohaterem swej drużyny, a następnie zdobył 6 bramek w lidze, ratując remisy w dwóch spotkaniach (w tym 4 bramki z Primaverą w ostatnich 10-ciu minutach spotkania). Dzięki jego skuteczności i detwrminacji, Old Boys liczą się w walce o awans do Ekstraklasy.

Drużyna Nie Krzycz w pierwszych spotkaniach II ligi szukała formy po zimowej przerwie. Po kilku porażkach nie poddała się jednak, aby na początku maja postawić twarde warunki swoim przeciwnikom. Nie powiodłoby się to jednak, gdyby nie skuteczność Tomasza Kowalika, który zdobył 5 bramek, walnie przyczyniając się do pierwszych zdobyczy punktowych swojej drużyny.

Zawodnicy Ci dostaną w nagrodę bilet na finał Ligi Mistrzów do Kina Helios lub Pizzę od Simona!

Na najładniejszą bramkę TOP GOL 7 można głosować tutaj: https://www.facebook.com/spartancup/videos/459168801292511/