Summer Cup

Przedostatnia kolejka XIX edycji!

To już prawie koniec! Kilka rozstrzygnięć już znamy, ale jeszcze nie wszystkie… Drużyny walczą o jak najlepsze wyniki do samego końca!

Puchar Ligi. Zostało 6 drużyn. Jedna z nich zdobędzie Puchar Ligi. Na początek zmierzą się Politechnika z JM Auto (to już dziś! Trzeci, ostatni w tej edycji pojedynek dwóch najlepszych drużyn Ekstraklasy! Kto wybierze mecz Pucharu Ligi, a kto Polski z Izraelem?) W środę, w grupie A zagra Olimpia z Polanką.
Ekstraklasa. Ciekawie ułożyły się spotkania tej 13 kolejki. Zespoły z górnej połowy tabeli zagrają ze sobą, a te z dolnej części zmierzą się o pozostanie w lidze bez konieczności grania barażu. Czy Polanka lub Persona pokrzyżują plany faworytów do mistrzowskiego tytułu?
I liga. W trudnej sytuacji jest zespół Politologii. W poniedziałek i wtorek dwa decydujące o losach tej drużyny spotkania. Natomiast Wypici Team, Primavera, Old Boys oraz FC Nurki jeszcze nie porzuciły myśli o miejscu w barażach o Ekstraklasę… Każdy mecz będzie dla nich za „6 punktów”.
II liga. Ostatni mecz w XIX edycji rozegra mistrz II ligi – KP Ogrodomania. Kapitan zapowiadał, że chcą zakończyć rozgrywki bez porażki. Czy Nie Krzycz pokrzyżuje te plany? Wciąż toczy się walka o 2 miejsce, pretendentów jest kilku, choć w najlepszej sytuacji jest NG Engineering, który musi pokonać Karmazynowe Jastrzębie, aby zagrać w barażu.
Zapraszamy do śledzenia poczynań swoich ulubionych drużyn