Summer Cup

Ostatni tydzień XIX edycji!!!

Będzie się działo… Ostatnia kolejka XIX edycji przed nami 

Puchar Ligi. Do gry w 1/3 finału wchodzą Anonymous i Politologia. Czy zamieszają trochę w swoich grupach?

Ekstraklasa. Sprawa jest prosta – JM Auto Team musi zdobyć 3 punkty w dwóch meczach, aby zostać mistrzem. Pierwsza szansa już w poniedziałek w meczu z Polanką, z którą Politechnice nie udało się wygrać. Za to Polance, aby zdobyć puchar za 3 miejsce, wystarczy 1 punkt w dwóch spotkaniach – gra za to z zespołami, którym zależy na punktach – JM Auto gra o mistrzostwo, a Olimpia będzie chciała uniknąć meczu barażowego, aby o tym myśleć, musi pokonać Olimpię. Być może to zwycięstwo i tak nic nie da, jeśli Anonymous pokona Personę, ale musiałby przełamać nieskuteczną grę w lidze (w rundzie rewanżowej jedynie 3 zdobyte bramki).


I liga. W dniu dzisiejszym jako pierwsze mecze ligowe zakończą drużyny Beer Boys oraz Politologia. W przypadku wygranej Beer Boys, mając 24 punkty, będzie czekać na rozstrzygnięcia innych spotkań. Gdyby na koniec rozgrywek taką samą liczbę punktów zdobyli Old Boys i Wypici Team, w barażu zagrają Old Boysi. Jeżeli te dwie drużyny chcą myśleć o barażu, też muszą wygrać swoje spotkania. Faworyci nie będą mieli łatwo, ponieważ Politologia będzie chciała dać sobie szansę na grę w barażu o pozostanie w I lidze – musi wygrać i liczyć na to, że Obojętnie w dwóch spotkaniach zdobędzie tylko 1 punkt… Żadna z tych drużyn nie może jednak kalkulować – przede wszystkim trzeba zrobić swoje, czyli wygrać!


II liga. Znamy już mistrza oraz wicemistrza, natomiast ciekawa będzie walka o miejsce 3! Mają na nie szanse trzy zespoły – Real Zalesie, Destemido oraz Nie Krzycz. W najlepszej sytuacji jest ta pierwsza drużyna – w przypadku zwycięstwa nie musi się oglądać na rywali. Natomiast zarówno Destemido, jak i Nie Krzycz muszą wygrać swoje spotkania, co jednak, jak i drugim jeszcze nie zagwarantuje najniższego miejsca na podium. Zanim jednak zagrają ze sobą, w poniedziałek wieczorem czeka nas pojedynek o 6 miejsce w lidze, pomiędzy Karmazynowymi Jastrzębiami oraz Castoramą Koroną.