Summer Cup

Ruszyły zapisy do XX edycji!

Już we wrześniu rozpoczniemy nową, jubileuszową edycję Spartan Cup!!! Niedługo minie 10 lat, od kiedy amatorskie kluby z Wrocławia i okolic rywalizują na boisku przy Krajewskiego.

 

XX edycja – więc muszą być zmiany. Jesteście świadkami pierwszej z nich – niniejszym uruchamiamy nową odsłonę naszej strony, a w zasadzie portalu – to tu znajdziecie (prawie) wszystko o lidze Spartan Cup!

Aby zgłosić drużynę do rozgrywek, należy spełnić trzy warunki:

    1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy: przesłany e-mailem, zostawiony na recepcji przy Krajewskiego lub wypełniony tutaj – formularz
    2. Opłacić udział drużyny w lidze.
    3. Wpłacić kaucję zwrotną.

Termin zapisów dla drużyn, które grały w XIX edycji to 18 sierpnia 2019 roku (do tego dnia należy wypełnić formularz, który później może być uzupełniony). Nowe drużyny również mogą zgłosić drużynę do tego dnia, ale dla nich ostateczny termin zgłoszeń to 30 sierpnia 2019 roku.

Cena – wszystko drożeje, a Spartan Cup nie! W związku z jubileuszową edycją – utrzymujemy starą, promocyjną cenę za udział – 1900 zł dla stałych klientów, 2000 zł dla drużyn, które rozpoczynają swą przygodę w naszej lidze.

Termin wpłat – I transza – do 30 sierpnia 1000 zł lub całość (w tym przypadku drużyna dostanie voucher 2 godziny boiska gratis oraz karnet dla 10 zawodników drużyny na siłownię). II transza – do dnia rozegrania 2 spotkania ligowego. Są to terminy nieprzekraczalne – w przypadku braku wpłaty – drużyna nie dostanie pozwolenia na grę! Zwrotną kaucję w kwocie 150 zł należy wpłacić do 30 sierpnia 2019 roku. W przypadku stawienia się przez drużynę na wszystkie spotkania – kaucja zostanie w całości zwrócona po zakończeniu rozgrywek. Za każdy oddany walkower – drużyna traci 50 zł.

Chcesz wiedzieć więcej – przeczytaj regulamin lub skontaktuj się z nami. 

Czekamy na zgłoszenia 🙂

Zostaw odpowiedź