JM Auto zwycięża!!!

Finał Summer Cup 2019

Rozgrywki Summer Cup Wielka Wyspa 2019 dobiegły końca! Po dwóch miesiącach wakacji, urlopów, wypoczynków – wracamy do rzeczywistości! W tym roku udało się rozegrać 3 turnieje letnie oraz turniej finałowy, w którym wzięły udział najlepsze drużyny.

 

W półfinałach nie było niespodzianek. Swoje spotkania wygrali zwycięzcy turniejów – JM Auto Team oraz Real Zalesie. Pierwsza z tych drużyn rozprawiła się z Grubymi Rybami, których zawodnicy sami przyznali po meczu, że oni biegali, a JM Auto Team grało w piłkę…

26-08-2019 20:00

W drugim spotkaniu osłabiony zespół Destemido starał się nawiązać walkę z Realem Zalesie, który ma już za sobą kilka spotkań sparingowych. Ostatecznie to Real awansował do finału po bardzo dobrej grze w ataku Michała Rabla oraz Marcina Karlińskiego.

26-08-2019 20:50

W finale spotkały się drużyny niepokonane latem! Jedna z nich musiała uznać wyższość rywala. Gdyby liczyć wygrane połowy, byłoby 1:1. Jednak to JM Auto Team strzeliło w pierwszej połowie trzy bramki. Real próbował odrabiać straty, jednocześnie „krótko” kryjąc rywali, co przyniosło efekt w zmniejszeniu przewagi. Po bardzo dobrym, wyrównanym spotkaniu, ze zdobycia Najważniejszego Pucharu mogli się cieszyć zawodnicy Mistrza Ekstraklasy XIX edycji.

29-08-2019 19:30

 

Zostaw odpowiedź