Mamy nowego partnera!

Mamy nowego partnera!

Będziemy mieć swojego Fryzjera!!! Na XIX edycję naszym partnerem została Akademia Barberingu Mayer&Matykiewicz Wyznaczymy jedną godzinę w tygodniu, kiedy „wybrani” zawodnicy naszej ligi będą mogli skorzystać z prezentu w postaci strzyżenia przez samego mistrza Mario Mayera!

 

UWAGA! Drużyny, które rozegrały swoje mecze w pierwszym tygodniu rozgrywek w XX edycji dostają nagrodę przed wykonaniem zdjęć grupowych!!! (Tak, tak, przed robieniem zdjęć indywidualnych wszyscy poprawiają fryzury!) – każdy z zawodników tych drużyn może skorzystać z darmowego strzyżenia w przyszłym tygodniu – chętni niech kontaktują się z koordynatorem! 🙂

Mario Mayer reprezentował Polskę w Mistrzostwach Świata w Barberingu, które odbyły się w 2018 roku w Paryżu. Obecnie przygotowuje się do udziału w kolejnych Mistrzostwach Świata. Ma duże doświadczenie w pracy fryzjerskiej. Zgodził się, aby zawodnicy naszej ligi strzygli się w jego Akademii Barberingu w ramach współpracy! Jeśli współpraca będzie dobrze przebiegać i nasi zawodnicy będą korzystać ze współpracy, jest skłonny raz na jakiś czas zorganizować w Akademii „Dzień Strzyżenia Piłkarza” – wtedy wszyscy zawodnicy Spartan Cup będą mogli odwiedzić jego salon za FREE.

Mamy nadzieję, że współpraca będzie kwitła i obie strony będą zadowolone!

Mario Mayer został nominowany do nagrody Człowiek Roku – Polish Hairdressing Awards 2019!

Warto strzyc się w Akademii Barberingu u naszego partnera!

 

Zostaw odpowiedź