Zapowiedź Drugiego Tygodnia

Zapowiedź Drugiego Tygodnia

Ruszamy na dobre! Na razie zobaczyliśmy formę 16 drużyn, w tym tygodniu zagra 9 kolejnych. W każdej z lig po 5 spotkań! A czekają nas wielkie mecze i wielkie emocje!

 

Ekstraklasa: nie lada wyzwanie przed Regio-food.pl Beer Boys – beniaminek rozegra swój pierwszy mecz w Ekstraklasie przeciw Personie, której gracze są podbudowani zwycięstwem z mistrzem. W czwartek zobaczymy, czy Polanka potwierdzi wysoką formę w meczu z Albatrosem. Zespół JM Auto będzie chciał się zrehabilitować w poniedziałek, kiedy zagra z Anonymousem w nowym, odmłodzonym składzie. Nie wiemy do końca, czego możemy się po nich spodziewać. Politechnikę też czeka rehabilitacja, czy zmęczony Beer Boys po meczu z Personą da radę powstrzymać wicemistrza? W Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań, każdy mecz jest o wszystko!
1 liga: na razie podium dokładnie takie, jak na zakończenie poprzedniej edycji w II lidze! Nie lada wyzwanie przed Wypitymi oraz Primaverą, którzy przegrali pierwsze mecze, a teraz spróbują powstrzymać rozpędzoną Ogrodomanię. Swoje pierwsze mecze w I lidze od kilku lat rozegrają spadkowicze, którzy zagrają z beniaminkami. Pierwszy mecz o niczym nie świadczy, ale zobaczymy czy Olimpia i Crazy Gang będą walczyć o powrót do elity. W piątek Old Boys będąogli się zrehabilitować za pierwszą porażkę.
2 liga: swój pierwszy mecz rozegrają Politologia i Destemido. Swoją dobrą grę mogą potwierdzić gracze IMPERIAL. W czwartek zobaczymy w akcji ostatnią z nowych drużyn – Sekcję Tarcia Chrzanu. Na razie ciężko wskazać faworytów II ligi, po tym tygodniu będziemy trochę mądrzejsi!

Zostaw odpowiedź