Co się działo w 2 Tygodniu...

Co się działo w 2 Tygodniu…

Za nami Drugi Tydzień jesiennej edycji, już wszystkie drużyny rozegrały swoje spotkania, a niektóre nawet trzykrotnie wychodziły na boisko. W Ekstraklasie z najlepszej strony, jak do tej pory pokazuje się Persona Direktservice Team, w I lidze KP Ogrodomania oraz NG Engineering, natomiast w II lidze na razie ciężko coś więcej powiedzieć, ponieważ nowe drużyny, które na razie odnoszą zwycięstwa, muszą się jeszcze pokazać.

Bohaterem Drugiego Tygodnia został wybrany Grzegorz Socha! 4 zdobyte gole oraz 3 asysty w dwóch spotkaniach Persony w tym tygodniu w dużej mierze przyczyniły się do dwóch zwycięstw lidera Ekstraklasy. Oczywiście nie byłoby tych bramek oraz zwycięstw, gdyby nie świetna postawa całej drużyny. Grający najbardziej wysuniętego zawodnika w drużynie, Grzegorz Socha nie tylko wykańczał akcje kolegów, ale też potrafił oddać piłkę lepiej ustawionym zawodnikom oraz był aktywny na całym boisku w obu meczach.

Podsumowanie spotkań poniedziałkowych.

Podsumowanie spotkań środowych.

A oprócz tego, w Ekstraklasie cenne zwycięstwo Persony i na razie średnia postawa Beer Boys oraz niespodziewany, aczkolwiek brany pod uwagę wynik w meczu

. Jeśli Albatros opanuje emocje i nie będzie „zarabiał” czerwonych kartek – może jeszcze w lidze namieszać.

W I lidze odbudował się zespół Old Boys, po wysokiej porażce w pierwszym spotkaniu, pewne zwycięstwo z Promaverą. Ta ostatnia drużyna gra dobrze, pojawiają się nowi zawodnicy, ale na razie brak punktów na jej koncie. Oby się jeszcze rozkręcili!

W II lidze wciąż poznajemy możliwości nowych drużyn. Z bardzo dobrej strony pokazała się drużyna Sekcja Tarcia Chrzanu. Imponuje wynik tej drużyny z liderem oraz styl, w jakim odniosła ona zwycięstwo. Dwa zwycięstwa ma również na swoim koncie FC INSS-POL, który w piątek pokonał Sarmację. Ta ostatnia drużyna zaprezentowała się lepiej niż w pierwszym spotkaniu, zawodnicy potrzebują jeszcze zgrania i wtedy też mogą powalczyć.

Kolejne emocje już od poniedziałku!

Zostaw odpowiedź