Przed nami 3 tydzień rozgrywek

Przed nami 3 tydzień rozgrywek

Edycja jesienna rozkręca się na dobre! W Trzecim tygodniu rozgrywek czeka nas 15 spotkań ligowych oraz 4 Pucharu Ligi! Będzie się działo!

 

W Ekstraklasie przez najbliższy tydzień na pewno nie dojdzie do zmiany lidera, Persona wypracowała sobie bowiem przewagę 6-ciu punktów nad rywalami. Tyle samo mogą mieć na koniec tygodnia drużyny JM Auto Team, jeśli pokonają obu beniaminków, z Beer Boys zadanie wydaje się łatwiejsze, chyba że przyjdą w mocniejszym składzie niż dotychczas, natomiast Albatros pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Polanką i pokazał, że nie łatwo będzie go pokonać. Mateco oraz Anonymous Novus zagrają o pierwsze zwycięstwa w meczu z Politechniką, na razie mają taki sam bilans w ligowej tabeli. Politechnika powoli dochodzi do wysokiej formy, oprócz Anonymous Novus, będą mogli to sprawdzić zawodnicy Polanki.

W I lidze dwukrotnie na boisko wyjdzie Olimpia Sępolno. Pierwsze zadanie będzie bardzo trudne – staną oko w oko z liderem, który nie stracił jeszcze bramki. Czy nie mając w składzie kontuzjowanego Szczepana Grosela uda im się przełamać obronę Ogrodomanii? W środę czeka nas pojedynek drużyn, które trafiły do jednej grupy Pucharu Ligi. Old Boys w piątek zagrało o niebo lepiej i skuteczniej niż w pierwszym meczu, The Crazy Gang również pokonało rywala, zobaczymy która z tych drużyn przedłuży dobrą passę. W czwartek pojedynek beniaminków. Real Zalesie zagra z rewelacyjnie grającą drużyną NG Engineering.

W II lidze ze względu na więcej zespołów, czekają nas jeszcze większe emocje. O pierwsze punkty zagrają zawodnicy PKS, a ich rywalem będzie Destemido. Formę lidera, drużyny IMPERIAL MTS Auto sprawdzi Portujizz, podbudowane zwycięstwem w ostatnim spotkaniu. O pozycję lidera powalczy FC INSS-POL, który zmierzy się w tym tygodniu z dwoma doświadczonymi drużynami – Nie Krzycz oraz Politologią. Spadkowicz z I lidze zmierzy się jeszcze z Sekcją Tarcia Chrzanu, która to pokazała bardzo dobrą ofensywną grę w pierwszym spotkaniu. Drużyny II ligi będą musiały trochę rotować składem, bowiem będzie się zdarzało, że będą grać dwa spotkania w tygodniu, a czasami nawet dzień po dniu, co jest związane z tym, że musimy zakończyć rozgrywki, kiedy jeszcze aura będzie sprzyjająca.

Po piątkowym losowaniu, czekają nas również pierwsze spotkania w Pucharze Ligi, grę rozpoczną 3 grupy. Ciekawi jesteśmy szczególnie tego, jak zaprezentuje się Fidasz, który wraca na Spartan Arenę po półrocznej przerwie. Pozostałe mecze to spotkania międzyligowe.

Zapraszamy do śledzenia relacji na stronie oraz facebooku!

Zostaw odpowiedź