Wyróżnienia 2 3-cim tygodniu

Wyróżnienia w 3-cim tygodniu

W trzecim tygodniu rozgrywek, jak zawsze, wielu zawodników pokazało się z jak najlepszej strony. Postanowiliśmy jednak wyróżnić mianem Bohaterów Tygodnia dwóch graczy:

Defensywny Bohater Tygodnia – Wiktor Malinowski, bramkarz Olimpii Sępolno

Powrót Wiktora Malinowskiego do bramki Olimpii był bolesny, w pierwszym meczu 5 razy wyjął piłkę z siatki. W tym tygodniu nie musiał tego robić ani razy, a grał 2 razy. O ile z Primaverą było to na wagę remisu, o tyle dzięki jego grze, Olimpia pokonała lidera – Ogrodomanię. Ogólnie w tych spotkaniach zanotował 24 udane interwencje, broniąc 15 strzałów przeciwników!

Ofensywny Bohater Tygodnia – Adam Kubasiewicz, pomocnik Mateco Huby

Mateco zagrało 2 razy w tym tygodniu i w obu spotkaniach Adam Kubasiewicz był wiodącą postacią w drużynie. W meczu z Politechniką nieco cofnięty, za plecami Adriana Karczewskiego, w meczu z Polanką bardziej z przodu, co zaowocowało 3-emu zdobytymi bramkami. Do tego 2 asysty oraz wiele akcji z jego udziałem. Doświadczenie procentuje, a jeśli utrzyma formę, Mateco będzie groźne w kolejnych spotkaniach.

 

Rozstrzygnęliśmy też konkurs na najładniejszą bramkę 2-go tygodnia. Głosujący na facebooku za najładniejszą bramkę uznali tą zdobytą przez Grzegorza Sochę z Persony Direktservice Team w meczu z Mateco! W nagrodę Grzegorz Socha otrzyma talon na pizzę w Pizzeria Simon.

 

Zostaw odpowiedź