Bohaterowie 4-ego Tygodnia

Bohaterowie 4-ego Tygodnia rozgrywek

W 4-tym Tygodniu naszych rozgrywek padło aż 107 bramek!!! Średnio widzieliśmy więc prawie 6 bramek w każdym spotkaniu.

 

Nagroda Specjalna – Jakub Bornio (Politologia UWr) – skoro gra ofensywna, nie sposób nie docenić zdobywcy 7-miu bramek i 2-óch asyst w jednym meczu Jakub Bornio! Otóż postanowiliśmy wyróżnić Jakuba nagrodą specjalną. Zapewne by jej nie było, gdyby nie sytuacja z 31 minuty tego spotkania… Wprawdzie defensywa PKS-u nie postawiła szczególnie dużego oporu, to jednak dorobek tego zawodnika robi wrażenie. W sumie oddał on w meczu 11 celnych strzałów. Wracając do sytuacji z 31 minuty – Kuba miał na koncie 4 bramki i zapewne świadomość, że zaczyna się poważnie liczyć jako kandydat do zdobycia korony króla strzelców II ligi. Mimo to, chociaż po minięciu bramkarza, stał sam z piłką przed bramką PKS-u, podał piłkę do będącego obok kolegi, by ten również mógł się wpisać na listę strzelców! Szacunek!

Defensywny Bohater – Łukasz Bartsch (FC INSS-POL) – na tle powyżej przedstawionych statystyk bardzo dobrze wygląda gra defensywna lidera II ligi. W minionym tygodniu drużyna ta rozegrała dwa spotkania z zespołami z czołówki i w obu nie straciła bramki!! W poprzednich spotkaniach średnio tracili 2 bramki w meczu. Jest to zasługa zarówno bramkarza INSS-POL Macieja Wróża, jak i kapitana tej drużyny. Ponadto Łukasz Bartsch zanotował asystę przy decydującym golu w spotkaniu z Sekcją Tarcia Chrzanu. Zawodnik ten bardzo dobrze wypełnia swoją rolę, będąc prawdziwym liderem drużyny!

Ofensywny Bohater – Andrzej Olczak (Real Zalesie) – Wprawdzie Real Zalesie zdobył jedynie 7 bramek w dwóch meczach w tym tygodniu, a Andrzej Olczak 3 z nich, to jednak on napędzał grę ofensywną aktualnego lidera tego zespołu. Jak możemy się dowiedzieć z informacji zamieszczanych na fun page’u Real Zalesie – oba mecze tego tygodnia stały pod znakiem zapytania. Mimo to, drużyna się stawiła i oba spotkania wygrała! Andrzej Olczak w obu spotkaniach został wybrany graczem meczu, oddał w sumie 7 celnych strzałów i 5 niecelnych – znacznie więcej niż w dwóch poprzednich spotkaniach.

Zostaw odpowiedź