Zaczęliśmy 2 kolejkę Pucharu Ligi

Zaczęliśmy 2 kolejkę Pucharu Ligi

W tym tygodniu zakończyliśmy 1 kolejkę rundy grupowej oraz rozpoczęliśmy drugą. Na razie żadna drużyna nie ma jeszcze pewności, że zagra w 1/16 finału, chociaż te, które odniosły zwycięstwa w pierwszych spotkaniach, są tego blisko…

W grupie A odbył się mecz pomiędzy Olimpią Sępolno oraz Sekcją Tarcia Chrzanu. Ciekawiło nas, jak na tle I-ligowca wypadnie drużyna, która zanotowała udany start w rozgrywkach II ligi. Pierwsza połowa na bezbramkowy remis. W przerwie obie drużyny postanowiły, że muszą zaatakować. Ta sztuka, wobec odsłonięcia się Sekcji Tarcia Chrzanu, wyszła na plus Olimpii. Po zdobyciu bramki poszli za ciosem, w sumie zdobywając 4. Trzy asysty w tym spotkaniu zanotował Mateusz Chojnacki. Czyżby nowy lider drugiej linii Olimpii?

Rozegrane zostały dwa spotkania w grupie D. I tutaj już prawie wszystko jasne! Przynajmniej w przypadku Primavery, która rozegrała 2 spotkania i awansuje dalej, jeśli…Mateco wygra z Nie Krzycz. Po 18 minutach Primavera z Mateco wygrywała 2:1, ale to tylko rozsierdziło graczy Mateco, którzy w ciągu kilku następnych minut zdobyli 3 bramki. Po przerwie dołożyli kolejne 4, w tym dwie autorstwa bramkarza, Jędrzeja Skoniecznego, który chciał sobie trochę pobiegać i udowodnił, że nie tylko gra w bramce jest jego atutem. Primavera powetowała sobie porażkę w starciu z Nie Krzycz. Chociaż II-ligowiec postawił się przeciwnikom, grając bez kilku podstawowych graczy. W tym spotkaniu po 3 bramki zdobyli Arkadiusz Grzyb oraz Tomasz Kowalik, który jest w znakomitej formie i zdobył 15 bramek w 5 występach!

01-10-2019 20:30
3:0
04-10-2019 21:00
3:0

Grupa D

Ranga Drużyny
1 Mateco Huby
2 Primavera
3 Nie Krzycz

Zostaw odpowiedź