Wyróżnienia w 6-tym Tygodniu

Wyróżnienia w 6-tym Tygodniu

W 6 Tygodniu rozgrywek zapadły cztery indywidualne rozstrzygnięcia.

 

W wyniku głosowania na facebooku, wybrani zostali strzelcy najładniejszych bramek w 4-tym oraz 5-tym tygodniu rozgrywek. Triumfowali Paweł Złomek z drużyny Wypici Team oraz Dawid Nadolski z Sarmacji Wrocław. Pierwszy w nagrodę będzie mógł zabrać rodzinę do Hali Orbita na mecz Volley Wrocław, drugi skosztuje pizzy od Simona!

Defensywnym Bohaterem Tygodnia został wybrany Jędrzej Skonieczny, bramkarz Mateco Huby. Od początku XX edycji bramkarz Mateco jest w wybornej dyspozycji! Możemy to zobaczyć choćby porównując liczbę straconych bramek przez wszystkie drużyny Ekstraklasy. Mateco straciło ich tylko 8! Zaś sam Skonieczny (w meczach, podczas których były prowadzone obliczenia) udanie interweniował 45 razy w 50 próbach! W ubiegłym tygodniu wpierw powstrzymał zawodników Anonymous Novus (12 obronionych strzałów), a następnie JM Auto Team.

Natomiast Ofensywnym Bohaterem Tygodnia został Krzysztof Slipski. Rozgrywający NG Engineering walnie przyczynił się w tym tygodniu do zdobycia 6-ciu punktów przez drużynę Engineering, dzięki czemu awansowała ona na 2 miejsce w tabeli! W meczu z Primaverą zanotował 2 gole i 3 asysty, w meczu z Wypitymi dołożył 2 kolejne asysty. Środek pola w obu spotkaniach należał do Krzysztofa Slipskiego! W Engineering liczą na to, że utrzyma on swoją formę do końca rozgrywek!

Zostaw odpowiedź