Zostało 16 drużyn

Zostało 16 drużyn

Formuła XX edycji Pucharu Ligi spowodowała, że dopiero pod koniec października poznaliśmy 16 drużyn, które zagrają w 1/8 finału Pucharu Ligi! 5 drużyn z Ekstraklasy, 6 drużyn z I ligi, 4 drużyny z II ligi oraz 1 gość utworzyły pary 1/8 finału!

 

W tej rundzie, dzięki dobrym wynikom drużyn z Ekstraklasy, unikniemy pojedynków drużyn z Ekstraklasy, alke nie oznacza to, że zabraknie emocji…

Jako ostatnia zakończyła rozgrywki grupa A, a tam…niespodzianka. Choć w Ekstraklasie nie idzie drużynie Regio-food.pl Beer Boys, przynajmniej w Pucharze Ligi mogli coś ugrać, a jednak tu również ponieśli trzy porażki…. Mamy nadzieję, że drużyna ta, którą dopadł kryzys, przystąpi wiosną do kolejnej edycji. W tej bowiem na 11 spotkań, wygrała jedno… A Olimpia odniosła 3 zwycięstwo, pokazując swoją dominację w grupie A:

Drugie spotkanie tej grupy miało zadecydować o tym, kto zagra w 1/8 finału z Politechniką, a kto z Polanką. Minimalnie lepsi okazali się Wypici i to oni zajęli 2 miejsce:

 

Mogłoby się wydawać, że faworytami są zespoły z Ekstraklasy, Fidasz, Olimpia oraz Ogrodomania… Ale, jak to w Pucharze bywa, czasami liczy się to, kto ma dzień konia!!! Liczymy więc na chociaż jedną niespodziankę!

 

Zostaw odpowiedź