Summer Cup

1/8 finału Pucharu Ligi

Za nami 5 spotkań 1/8 finału Pucharu Ligi. Jak na razie obyło się bez niespodzianek, chociaż jedna z nich… była blisko!

Wiosną Old Boys mierzyli się z Albatrosem w I lidze. Dwukrotnie zwyciężał obecny beniaminek Ekstraklasy. Tym razem już w 4 minucie Old Boys niespodziewanie objęli prowadzenie. Wykorzystali fakt, że przeciwnicy grali w osłabieniu. W tym widzieli swoją szansę. Mecz był pełen emocji z obu stron, niektóre pretensje nie były potrzebne i zepsuły wszystkim zabawę. Po grze „cios za cios” – mecz zakończył się remisem. Decydowały więc rzuty karne, a w nich więcej zimnej krwi zachowali gracze z Ekstraklasy…. Chociaż niespodzianka była blisko, bowiem Albatros nie wykorzystał dwóch „jedenastek”, a Old Boys trzech.

08-11-2019 19:00
4:3

Na polu walki została już tylko jedna drużyna z II ligi… Chociaż kilka z nich w fazie grupowej pokazało się z naprawdę dobrej strony. Widać jednak, że zabrakło trochę doświadczenia. To przyjdzie z czasem….

Największy opór przeciwnikom postawił FC INSS-POL, który minimalnie przegrał z poprzednim mistrzem II ligi. Gdyby udało im się strzelić choć jedną bramkę, mogło być różnie…

04-11-2019 19:10

Kapitanowie Destemido oraz Sekcji Tarcia Chrzanu wiedzieli przed jak trudnym zadaniem stoją ich drużyny… Niemniej liczyli na dobry dzień… Niestety, nie udało się, choć na tle faworytów ich drużyny prezentowały się solidnie.

05-11-2019 19:20

Czwarte pewne zwycięstwo w Pucharze Ligi odniosła Olimpia Sępolno. W dotychczasowych spotkaniach jej gracze zdobyli aż…. 43!!!! bramki. 10 z nich strzelił Szczepan Grosel, który dzięki temu jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców Pucharu Ligi. Primavera miała duży kłopot z zebraniem składu, nie chciała jednak oddać walkowera. Nie mieli jednak argumentów, aby pokonać Olimpię, która zagrała w bardzo silnym składzie:

08-11-2019 21:00

Czekamy na trzy ostatnie mecze 1/8 finału, wtedy poznamy komplet ćwierćfinalistów. A tu… będą nas czekały szlagiery!

Zostaw odpowiedź