Kto awansuje do I ligi?

Kto awansuje do I ligi?

Sytuacja w I lidze to pikuś w porównaniu z II ligą!!! Dziękujemy naszym debiutantom za przystąpienie do rozgrywek, gdyż dzięki Wam są WIELKIE emocje do ostatniego meczu!

ANALIZA SYTUACJI W II LIDZE:
zakładamy, że Politologia wygra z PKS-em (musiałby stać się cud, gdyby tak się nie stało). Wtedy zapewni sobie mistrzostwo i powrót do I ligi. Co zatem musi stać się w pozostałych 6-ciu spotkaniach, aby dana drużyna wywalczyła miejsce na podium?

 

IMPERIAL MTS AUTO – 6 punktów = awans. 4 punkty dają baraż, jeśli STC wygra oba mecze. Zwycięstwo z Nie Krzycz również daje baraż. W przypadku dwóch remisów (chociaż ta drużyna nie remisuje) – będzie potrzebna „mała tabela”. 1 remis przy „farcie” też może dać 3 miejsce. 

NIE KRZYCZ – zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek zapewni baraż, a w przypadku nie zdobycia przez STC 6-ciu punktów – nawet 2 miejsce. Przy zwycięstwie różnicą jednej bramki muszą liczyć na zwycięstwo INSS-POL nad IMPERIAL-em, wtedy mają co najmniej baraż. W przypadku remisu muszą liczyć na korzystne wyniki w innych meczach. 

DESTEMIDO – w przypadku zwycięstwa nawet przy zdobyciu dwóch punktów przez IMPERIAL – mają awans. Zwycięstwo zapewni im baraż w przypadku gdy Nie Krzycz nie wygra z IMPERIAL-em lub IMPERIAL przegra oba mecze. Remis da baraż w przypadku, gdyby IMPERIAL wygrał oba mecze, a Sarmacja pokonała STC. 

FC INSS-POL – zwycięstwo daje awans w przypadku remisu IMPERIAL-u z Nie Krzycz oraz remisie STC z Destemido i porażce tej drużyny z Sarmacją. Zwycięstwo lub remis dają szansę na 3 miejsce przy korzystnych rezultatach w innych spotkaniach. Zwycięstwo może nie dać nawet barażu, jeśli Destemido wygra swój mecz lub STC oba mecze. 

SEKCJA TARCIA CHRZANU – 2 zwycięstwa = awans, jeśli IMPERIAL zdobędzie max 4 punkty. Jeśli IMPERIAL wygra oba mecze – STC ma wtedy baraż. Jeśli wygrają z Destemido, a IMPERIAL wygra oba mecze, też mają 3 miejsce zapewnione. W przypadku remisu z Destemido, zwycięstwa nad Sarmacją i dwóch zwycięstwach IMPERIAL-u również będzie baraż. Jeśli IMPERIAL nie wygra obu spotkań, a STC zdobędzie 3 punkty – o 3-cim miejscu zadecyduje „mała tabela”. 

Uff!!!! Każda liga mogłaby nam pozazdrościć takich emocji w końcówce rozgrywek 

Zostaw odpowiedź