XX edycja. II liga. Nominacje dla Zawodników

XX edycja. II liga. Nominacje dla Zawodników

Nie ukrywamy, że wybór tych pięciu był najtrudniejszym wyborem…. Nie dlatego, że nie było kogo wybrać, ale dlatego, że spokojnie mogliśmy zamieścić tutaj nazwiska 10-ciu zawodników, którzy wyróżniali się jesienią na boiskach II ligi.

 

Było bardzo dużo wyrównanych spotkań, podczas których nie wystarczyło szczęście. Potrzebne były umiejętności, spryt, umiejętność dobrego ustawiania się, drybling i wszelkie aspekty piłkarskie, których dzieci uczą się w szkółkach piłkarskich (m.in. w Szkółce Spartana). Postawiliśmy jednak na tych pięciu, którzy swoją stabilną formę udowadniali przez całą edycję, rozegrali wszystkie lub prawie wszystkie spotkania w swoich drużynach, nie trzymali się jedynie swoich nominalnych pozycji, ale byli widoczni na całym boisku. Słowem – „harowali jak woły” – aby przyczynić się do sukcesu swojej drużyny. Co dla swoich drużyn znaczą przedstawieni poniżej zawodnicy, ich koledzy niech sami zaświadczą.

Czekamy na priv lub w komentarzach na zdanie szczególnie graczy drużyn przeciwnych, kto z nich najbardziej „dał im popalić” podczas całych rozgrywek.

 

Yura Ilischuk – profil i statystyki

 

Tomasz Kowalik – profil i statystyki

 

Oskar Maliszewski – profil i statystyki

 

Dawid Nadolski – profil i statystyki

 

Mateusz Nowak – profil i statystyki

Zostaw odpowiedź