Uroczysta Gala na zakończenie XX edycji

Uroczysta Gala na zakończenie XX edycji

Jak to często na świecie bywa, tak i w naszych rozgrywkach cały sezon kończy Uroczysta Gala, podczas której wspominamy ostatni sezon oraz rozdajemy nagrody. Tak właśnie było w miniony czwartek, 9-ego stycznia 2020 roku w Restauracji „Przyjaciele i Znajomi”.

 

Po wielu emocjach związanych z grą na boisku, tym razem przyszedł czas na emocje związane z nominacjami… Bowiem to właśnie podczas Gali zostali ogłoszeni najlepsi zawodnicy każdej z lig. Wszyscy laureaci dostali pamiątkowe statuetki. To właśnie podczas Gali najlepsze drużyny mogły wznieść puchary za zdobyte miejsca na podium. Dodatkowo – dostali również przewidziane nagrody. Najlepsze drużyny Ekstraklasy będą jeszcze silniejsze wiosną (przynajmniej w sprzęt), gdyż otrzymały sprzęt sportowy od firmy JAKO.

Zanim podsumowaliśmy XX edycji naszych piłkarskich zmagań, każdy przybyły na Galę dostał pamiątkowy breloczek-otwieracz z okazji 10-tej rocznicy powstania rozgrywek Spartan Cup. To była druga okazja do świętowania, a nie byłoby ligi bez zawodników w niej grających, dlatego też Galę rozpoczęliśmy od Toastu na ich cześć oraz odśpiewania 100 lat. Podczas Gali gościliśmy większość koordynatorów naszych rozgrywek, którzy dostali pamiątkowe tabliczki oraz koszulki. Nie zapomnieliśmy też o czterech zawodnikach, którzy złączyli się ze Spartan Cup na dobre i na złe, bowiem zagrali w każdej z 20 edycji! Są to Michał Nawrocki, Piotr Bentkowski, Grzegorz Zarówny oraz Piotr Ziemięcki! Wszyscy oni oprócz tabliczek, otrzymali też torby od JAKO. Mogliśmy też przez kilka minut powspominać 10 lat rozgrywek, dzięki filmowi, który oczywiście nie przekazał nawet 1% historii Spartan Cup, ale na pewno przywołał wspomnienia…

Puchary oraz nagrody wręczyły zawodnikom piłkarki Klubu Sportowego AZS Wrocław, na co dzień występujące w Ekstraklasie: Marcelina Ślusarczyk, Dorota Kwapisz oraz Maja Jurczenko! Ci, którzy nagród nie zdobyli, żałowali, tego w tym momencie jeszcze bardziej!

Dzięki obecności naszych partnerów medialnych, relację z Gali Końcowej możemy obejrzeć:

Dziękujemy bardzo serdecznie za obecność Marcie oraz Kurtowi. Szczególne podziękowania dla Sportgame, który to od wielu lat partneruje naszym rozgrywkom!

Tym akcentem kończymy oficjalnie zmagania jubileuszowej, XX edycji, dziękując wszystkim tym, którzy się przyczynili do tego, że mogła się odbyć oraz tym, którzy w niej grali – bowiem to właśnie po to powstała liga Spartan Cup, aby wspomagać rozwój fizyczny mieszkańców Wrocławia!

Dziękujemy też wszystkim naszym partnerom, którzy przekazywali nagrody dla najlepszych zawodników w trakcie trwania rozgrywek: Volley Wrocław za bilety na mecze w Hali OrbitaPizzeriom Simon oraz Pełnia za pizze dla zawodników, GK Suple za białko, FitBack Food & Family za talon na kolację oraz Wrocławskiemu Sportowi za informacje o lidze na facebooku.

Zostaw odpowiedź