Ruszyły zapisy do XXI edycji!!!

Ruszyły zapisy do XXI edycji!!!

Jesień już dawno minęła, „sroga” zima nie odpuszcza, a my chcielibyśmy serdecznie zaprosić do kolejnej, XXI już edycji rozgrywek naszej ligi. Staramy się kontynuować wszystko to, co się podoba oraz urozmaicać nieco krajobraz wokół Spartan Cup. Niezmiennie – głównym punktem programu rozgrywek – jest rywalizacja piłkarska.

 

Terminy

Drużyny, które kontynuują grę w rozgrywkach – prosimy o ostateczną deklarację kontynuowania gry wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową – do dnia 18 lutego 2020 roku.

Drużyny nowe, które chcą przystąpić do rozgrywek mają czas na zgłoszenie się oraz opłatę do 1 marca 2020 roku.

START XXI edycji przewidujemy na 9 marca, ale jest to jeszcze zależne od pogody, chociaż wiele na to wskazuje, że nie będzie z tym problemu.

 

Gwarancja dobrej zabawy

Każda drużyna może zgłosić do rozgrywek 20 zawodników, a wszystkie spotkania rozgrywane są na jednym boisku – Spartan Arenie, znajdującej się przy ulicy Krajewskiego 2.

Nasze boisko ma wielkość 40 x 60 metrów, grają więc drużyny 7-osobowe.

Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 14 spotkań ligowych plus udział w 1 rundzie towarzyszącego rozgrywkom ligowym Pucharu Ligi. Mecze trwają 2 x 20 minut. Nowe drużyny przystępują do gry od najniższej klasy rozgrywkowej.

Rozgrywki, podczas których nie zabraknie emocji, wzbogacone są o filmowanie, skróty ze spotkań znajdą się na naszym kanale na Youtubie. Będą transmisje LIVE oraz wszelkiego rodzaju statystyki oraz konkursy na facebooku! Co tydzień wybieramy Bohaterów Tygodnia, strzelców najładniejszych goli oraz najłefektowniejsze parady bramkarskie, a ich autorzy otrzymują nagrody od naszych partnerów.

Wszystkie spotkania sędziują arbitrzy z licencją OZPN. Jest dostępny bezpłatny parking, szatnie oraz prysznice.

Opłaty

Najtańsza opcja dla drużyn nowych, które chcą przystąpić do naszych rozgrywek to 2200 zł. płatne do dnia 3 marca 2020 roku. Wszelkie informacje odnośnie płatności, jak również wszelkich innych ważnych zagadnień znajdują się w Regulaminie. 

Przed przystąpieniem do rozgrywek warto też zapoznać się z Przepisami Gry.

Każda drużyna musi wpłacić również Piłkarską Kaucję Zwrotną w kwocie 150 zł – jest to zabezpieczenie przed oddawaniem walkowerów (za każdy oddany mecz walkowerem drużyna traci 50 zł) – dzięki czemu walkowerów w naszych rozgrywkach jest niewielka ilość.

Opłat należy dokonywać na konto: 

WCT Spartan – PKP BP SA I/O WROCŁAW : 51 1020 5226 0000 6702 0416 0990 z odpowiednim dopiskiem (np. Spartan Cup XXI edycja/ nazwa drużyny).

Zgłoszenia

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 1 marca 2020 roku. Zgłoszenie powinno obejmować wypełnienie karty zgłoszeniowej. Jest możliwość wypełnienia karty przez formularz zgłoszeniowy lub wypełnienie i przesłanie na adres [email protected] – Karty zgłoszeniowej.

Maksymalnie drużyna może zgłosić 20 zawodników, w chwili zgłoszenia należy mieć co najmniej 7-miu, pozostałych można dopisać w kolejnych dniach. Każda drużyna musi mieć kapitana odpowiedzialnego za zespół oraz powinna mieć jednolite stroje z numerami (możliwość zamówienia u naszego partnera – .JAKO w promocyjnej cenie.

Warto porozmawiać z firmami – dobrą praktyką jest wystawianie drużyn firmowych – firma ma dużą reklamę niewielkim kosztem, a pracownicy są zadowoleni!

ZAPRASZAMY!!!!!

—————————————-

ORGANIZATOR rozgrywek – Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan

W przypadku pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

 

Zostaw odpowiedź