Liga Fanów Spartan Cup

Jak się nie ma, co się lubi…

„Jak się nie ma, co się lubi – to się lubi, co się ma” – to przysłowie swego czasu lubił powtarzać Dariusz Szpakowski po nie do końca udanych meczach reprezentacji Polski. My również nie jesteśmy usatysfakcjonowani tym, że nie możemy obecnie podsumowywać 2 kolejki XXI edycji naszych rozgrywek… Przygotowaliśmy natomiast coś w zamian… Mam nadzieję, że nasi zawodnicy oraz fani ich drużyn, też to polubią!

30 marca odbyło się losowanie Ligi Fanów Spartan Cup. W Lidze Fanów wezmą udział te drużyny, które opłaciły swój udział w XXI edycji naszych rozgrywek. Na prawdziwe spotkania jeszcze poczekamy, zanim jednak będziemy mogli je rozegrać, nasi zawodnicy oraz ich znajomi zmierzą się w wirtualnej rywalizacji.

Od 1 kwietnia w godzinach 10:00-21:00 na naszym fun page’u na facebooku będą się odbywać „pojedynki” w formie ankiety – która z drużyn jest popularniejsza. Ta z drużyn, która danego dnia zbierze więcej głosów – wygra pojedynek. Każdy głos jest na „wagę złota”, jednakże, aby zdobyć 3 punkty do tabeli – drużyna musi mieć o co najmniej 6 głosów więcej niż przeciwnik. 5 głosów więcej to jedynie remis – wtedy obie drużyny dostaną po 1 punkcie.

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fun page’a oraz wspieranie przez najbliższy miesiąc swojej ulubionej drużyny. 16 najlepszych drużyn awansuje do 2 rundy, w której będzie miała rywalizacja systemem pucharowym!

Do wygrania: puchary oraz vouchery na boisko dla dwóch najlepszych drużyn, które dojdą do finału. Dodatkowo, jako nagroda publiczności – piłka JAKO dla drużyny, która zdobędzie największą liczbę głosów przez cały czas trwania Ligi Fanów, ale nie awansuje do finału.

Rywalizację wiosenną czas zacząć, a będziemy grali tak:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 4 najlepsze z trzecich miejsc. Drabinka będzie wyglądała w ten sposób:

 

 

Zostaw odpowiedź