LIGA FANÓW

Liga Fanów po 1 kolejce

1 kwietnia 2020 roku z powodu niemożności gry na zwykłym boisku, drużyny zgłoszone do XXI edycji Spartan Cup przystąpiły do Ligi Fanów. Zostały podzielone na 6 grup. Przez miesiąc będą rywalizowały w pojedynkach między sobą, co pomoże wyłonić 16 zespołów, które awansują do fazy pucharowej. Zabawa polega na zbieraniu głosów na naszym facebookowym fun page’u przez poszczególne drużyny. Jakie wyniki zanotowaliśmy w 1 kolejce, która dla wszystkich była niespodzianką? Oto podsumowanie:

 

Grupa A

Najciekawszy pojedynek stoczyły zespoły Sekcja Tarcia Chrzanu oraz Destemido. Oba uzyskały sporą liczbę głosów, jednak to ci pierwsi zdobyli ich najwięcej, dzięki czemu zostali pierwszym liderem w grupie. W drugim pojedynku zanotowaliśmy remis, a samo spotkanie pomiędzy NG Engineering oraz Obojętnie nie dostarczyło wielu emocji.

Grupa B

Największymi zwycięzcami 1 kolejki okazał się zespół KP Ogrodomania. Zdobył on aż 58 głosów, podczas gdy przeciwnicy z Nie Krzycz 13. Dzięki temu z bilansem +45 głosów, Ogrodomania zdobyła największą przewagę w 1 kolejce. Drugi pojedynek zakończył się zwycięstwem Wypitych Team, mimo że pierwsza połowa spotkania należała do drużyny Old Boys.

Grupa C

Niezwykle ciekawie zapowiadał się pojedynek między AC Polanką i Realem Zalesie. Większość zawodników tej drugiej drużyny przez kilka lat związana była z Polanką. Jednak serce nie sługa – oddali swe głosy dla obecnej drużyny, dzięki czemu Real Zalesie objął prowadzenie w tabeli. W drugim spotkaniu tej grupy minimalne zwycięstwo odniósł zespół JM Auto Team, choć do ostatnich minut Portujizz miał szansę na remis.

Grupa D

Politologia UWr uporała się z nieznanym jeszcze zespołem BBoys i została pierwszym liderem w tej grupie. W drugim spotkaniu zanotowaliśmy idealny remis. Zarówno pierwsza, jak i druga połowa pojedynku między Mateco Wrocław oraz Primaverą zakończyły się sprawiedliwym remisem.

Grupa E

W grupie E byliśmy świadkami najbardziej emocjonującego pojedynku. Na przeciw siebie stanęli fani The Crazy Gang oraz Regio-food.pl Beer Boys. W pewnym momencie pierwszej połowy goście tego pojedynku osiągnęli dużą przewagę. To dało impuls fanom The Crazy Gang, którzy dzięki rozpoczętemu jeszcze w pierwszej połowie pościgu, na początku drugiej połowy wyszli na prowadzenie. To spowodowało, że Beer Boysi zmobilizowali się jeszcze bardziej. Do ostatnich minut spotkania nie było wiadomo, kto ostatecznie zwycięży. Crazy Gang był bliski wywalczenia 1 punktu, lecz zabrakło ostatecznie dwóch głosów. Liderem jednak została drużyna FC INSS-POL, dzięki zwycięstwu nad Personą.

Grupa F

Zdecydowane zwycięstwa odniosły Olimpia Sępolno oraz Imperial MTS Auto. Fani przeciwników być może nie spodziewali się tak zdecydowanych ataków fanów zwycięskich drużyn. Pierwszym liderem w tej grupie została Olimpia Sępolno.

 

Zostaw odpowiedź