Liga Fanów

Liga Fanów po 2 kolejce

Emocje w 2 kolejce Ligi Fanów narastały powoli, aby osiągnąć swój kulminacyjny moment w środę, 8 kwietnia. Wtedy to prawdziwy spektakl zgotowali nam fani drużyn Regio-food.pl Beer Boys oraz FC INSS-POL. Ten drugi zespół był liderem po 1 kolejce, już nie jest – po pasjonującym pojedynku i oddaniu 288 głosów zwyciężył Regio-food.pl, który powoli wyrasta na faworyta naszych rozgrywek!

 

Grupa A

Biorąc pod uwagę wyniki pierwszej kolejki, nie było niespodzianek. Swoje pojedynki zgodnie wygrały lider grupy A Sekcja Tarcia Chrzanu oraz Destemido. Dwa razy więcej głosów niż przed tygodniem dostał zespół Obojętnie, ale to było za mało na lidera. Jeśli w przyszłym tygodniu fani Obojętnie oraz NG Engineering nie obudzą się z zimowego snu, kwestia pierwszego miejsca w grupie rozstrzygnie się między Sekcją Tarcia Chrzanu i Destemido.

Grupa B

KP Ogrodomania oraz Wypici Team wygrali swoje pojedynki i na chwilę obecną zgromadziły po 6 punktów. Ogrodomania pewnie pokonała Old Boys, natomiast drużynie Nie Krzycz zabrakło jedynie jednego głosu, aby wywalczyć remis z Wypitymi. W przyszłym tygodniu czekają nas 2 bardzo ważne spotkania – o 1 oraz o 3 miejsce na półmetku spotkań grupowych.

Grupa C

Podobna sytuacja, jak w Grupie B. Dwie drużyny – Real Zalesie oraz JM Auto Team wywalczyły dotychczas po dwa zwycięstwa. Fani obu drużyn już zacierają ręce na pojedynek, który nas czeka w przyszłym tygodniu. Zobaczymy, czy fanom zespołu JM Auto Team uda się wskoczyć na pozycję lidera. O 3 miejsce po 1 rundzie powalczą natomiast Portujizz z AC Polanką.

Grupa D

Liderem pozostała drużyna Politologii UWr, która uporała się z Primaverą. Dwa punkty do lidera traci mistrz XX edycji naszych rozgrywek Mateco Wrocław. W przyszłym tygodniu również w tej grupie dojdzie więc do spotkania na szczycie – jeśli mistrz Ekstraklasy pokona mistrza II ligi, wskoczy na pozycję lidera grupy D i tym samym zrewanżuje się za porażkę w Pucharze Ligi. O pozostanie w grze o 1 miejsce w grupie zmierzą się natomiast Primavera z BBoys.

Grupa E

Ciężko porównywać sytuację w tej grupie z sytuacją w pozostałych grupach… Wystarczy napisać, że po 2 kolejkach drużyna Regio-food.pl Beer Boys zgromadziła 242 głosy, co stanowi 23,5% wszystkich głosów oddanych w naszej zabawie! Oba pojedynki tej drużyny dostarczyły emocji od samego początku, aż do ostatniego gwizdka. Fani The Crazy Gang oraz FC INSS-POL stanęli na wysokości zadania, jednak jak na razie nie ma mocnych na drużynę spod znaku Regio-food.pl. W przyszłym tygodniu czeka nas starcie dwóch drużyn, które powalczą o pozycję wicelidera na półmetku zmagań grupowych.

Grupa F

W tej grupie również mamy sytuację, gdzie dwie drużyny wywalczyły jak dotąd komplet punktów. Zarówno Imperial MTS Auto, jak i Olimpia Sępolno, kontrolując sytuację, uporały się ze swoimi rywalami, a w przyszłym tygodniu czeka nas szlagierowy pojedynek między tymi drużynami. O 3 miejsce natomiast powalczą Politechnika z Sarmacją.

Zostaw odpowiedź