Liga Fanów

Przed nami Faza pucharowa

Po całym miesiącu zmagań w pojedynkach grupowych, doczekaliśmy się fazy pucharowej! Awansowało do niej 16 drużyn (5 z Ekstraklasy, 7 z I ligi oraz 4 z II ligi). Sześć z nich nie doznało jeszcze porażki! Czyja passa potrwa najdłużej – drużyna ta zdobędzie Mistrzostwo Ligi Fanów! A może zdobędzie je drużyna, która nie wygrała swojej grupy? W historii turniejów wielokrotnie się zdarzało, że faza pucharowa wyglądała zupełnie inaczej, niż wskazywały na to spotkania grupowe. Tak było na boisku, a jak będzie w świecie wirtualnym?

 

Wszystko wskazuje na to, że najciekawszym pojedynkiem 1/8 finału będzie starcie Sekcji Tarcia Chrzanu z The Crazy Gang. Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu! Teraz już nie ma czasu na kalkulację! Być, albo Nie Być! 

W fazie pucharowej nastąpi mała zmiana. Wszystkie pojedynki będą się rozpoczynały o godzinie 21:30 danego dnia i trwać będą 24 godziny. W przypadku remisu o godzinie 21:30 (różnica 0-5 głosów), zostaną zarządzone rzuty karne. Rzuty karne będą rozpoczynały się o godzinie 21:35 i będą trwały 15 minut, w komentarzu należy wpisać co najmniej 3 pierwsze litery lub skrót nazwy drużyny, dla której strzela się rzut karny. Po 15 minutach zostanie odgwizdany koniec – drużyna, która zdobędzie więcej karnych – awansuje dalej. ZABAWA TRWA!!!

W fazie grupowej odbyły się 72 pojedynki. W sumie fani drużyn oddali 3698 głosów!!!! 😱 Daje to średnią ponad 51 głosów na pojedynek. Nie mamy z czym tego porównać, ale wydaje się że jest to bardzo wysoki wynik!!! W dużej mierze zawdzięczamy go fanom lidera Fazy Grupowej, Regio-food.pl Beer Boys, którego kapitan, jak widzimy na zdjęciu, już zaciera ręce! Drużyna ta zdobyła prawie 16% wszystkich oddanych głosów.

Równie wysoko oceniamy wkład fanów wszystkich pozostałych drużyn. Za wszystkie głosy bardzo dziękujemy!!!

KTO JESZCZE NIE POLUBIŁ NASZEGO FUN PAGE”U – niech uczyni to jak najszybciej 😀 NASZ FUN PAGE

Zostaw odpowiedź