Summer Cup

Ćwierćfinałowe pary

Po doświadczeniach związanych z najciekawszym z dotychczasowych pojedynków, starciu Sekcji Tarcia Chrzanu z The Crazy Gang, ciężko cokolwiek przewidywać, jeśli chodzi o pary ćwierćfinałowe… Finał jest już bardzo blisko… Teraz każdy głos może być na wagę zwycięstwa, a być może będą decydowały „rzuty karne”.

Biorąc pod uwagę ilość zdobytych dotychczas głosów w Lidze Fanów, faworytami wydają się być Sekcja Tarcia Chrzanu, KP Ogrodomania, Regio-food.pl Beer Boys oraz FC INSS-POL. To jednak jest Liga Fanów, a ta rządzi się swoimi prawami i może być zupełnie inaczej. Wśród ośmiu drużyn, które zostały na placu boju, pięć wciąż jest niepokonanych. Biorąc pod uwagę to kryterium – będą dwa pojedynki, w których jedna z drużyn na pewno przedłuży tą passę (STC-Imperial oraz Real-Beer Boys).

Pojedynki ćwierćfinałowe będą trwały 24 godziny, a rozpoczną się według następującego harmonogramu:

11 maja: Sekcja Tarcia Chrzanu – Imperial MTS Auto oraz KP Ogrodomania – JM Auto Team

12 maja: Real Zalesie – Regio-food.pl Beer Boys oraz FC INSS-POL – Destemido

Zapraszamy to głosowania oraz do śledzenia stanu pojedynków na naszym fun page’u.

Emocje rosną, a przyszły tydzień może należeć do najgorętszych z dotychczasowych…

A oto jak przedstawia się tabela ilości zdobytych głosów po pojedynkach 1/8 finału. Zmienił się lidera, jak i wicelider. Regio-food.pl Beer Boys chyba świadomie oszczędzało siły w tej fazie rozgrywek. Awans zanotował zespół Destemido:

Zostaw odpowiedź