Summer Cup

Znamy półfinalistów Ligi Fanów!!!

Nasza Liga Fanów nieuchronnie zmierza ku końcowi. Zostały tylko 3 pojedynki – ale te najważniejsze!!! I bardzo dobrze, ponieważ dostaliśmy już zielone światło, które umożliwia grę w piłkę nożną na boisku!!!! A Ćwierćfinały? Były bardzo ciekawe i dostarczyły sporych emocji!!!

 

W pierwszym ćwierćfinale zmierzyły się drużyny, które jeszcze nie przegrały i wygrały swoje grupy. Sekcja Tarcia Chrzanu miała szalony 🧙‍♂️ pojedynek w 1/8 finału, tym razem również przeciwnik dostosował swój poziom do rywali. Zacięta walka 🤼‍♂️ o każdy głos trwała od początku do końca. Ostatecznie status niepokonanych zachowała 🏆 Sekcja Tarcia Chrzanu i to ta drużyna awansowała do najlepszej czwórki! Wielkie 👏 dla Imperialu MTS Auto, który tylko w tym pojedynku zdobył więcej głosów niż w 7-miu poprzednich razem wziętych!

Ćwierćfinał numer 2 to jak na razie jedyny pojedynek Ligi Fanów, w którym potrzebne były rzuty karne!! ⚽️🥅 Przez większość pojedynku prowadził KP Ogrodomania, jednak w końcówce JM Auto Team przycisnął. Fani Ogrodomanii byli jednak czujni i nie dali się zaskoczyć. Rzuty karne, a w nich…zdecydowane zwycięstwo KPO🏆! Widać było, że się przygotowali i celnie oddawali swoje strzały! A zawodnicy JM Auto albo spodziewali się, że głosy wystarczą, aby wygrać w regulaminowym czasie, albo byli zaskoczeni takim obrotem sprawy. 👏👏 dla nich za ten remis!
W półfinale pojedynek dwóch niezwyciężonych – STC kontra KPO! 🤩🤩🤩

Na trzeci ćwierćfinał czekaliśmy z dużym zainteresowaniem. Na przeciw siebie dwie niepokonane drużyny. 💪Podejrzewaliśmy, 1/8 finału w ich wykonaniu to był kamuflaż. I tak też się okazało. Regio-food.pl Beer Boys osiągnął wielką przewagę i stale kontrolował sytuację. Nawet jeśli Real Zalesie zamierzał zaatakować w końcówce, nie zrealizował tego zadania, widząc przewagę i determinację w szeregach przeciwników. Beer Boysi nadal niepokonani! 🏆
👏 dla Realu Zalesie za dotychczasową postawę fair play przy okazji każdego pojedynku!!! 🎖

I wreszcie ostatni ćwierćfinał. Tutaj też była ciekawa sytuacja, przez zdecydowaną większość pojedynku górą było Destemido☝️ Dopiero zdecydowany atak w końcówce pozwolił FC INSS-POL na cieszenie się z sukcesu! INSS-POL 🏆 powtórzył taktykę z 1/8 finału, teraz jednak przeciwnik postawił bardziej twarde warunki, ale również im fani sprostali.
👏👏 za rekord liczby głosów dla Destemido i walkę do końca!
Chociaż na boisku nie zagrali jeszcze ze sobą, w Lidze Fanów spotkają się po raz trzeci!!! INSS-POL zmierzy się z Beer Boys!! 🤩🤩🤩

Zostaw odpowiedź