Liga Fanów

Rozstrzygnięcia w Lidze Fanów!!!

Dobiegła końca Liga Fanów!!! Gdy się zaczynała, nikt chyba nie przypuszczał, że zakończy się takim wynikiem!!! Już od pierwszych pojedynków grupowych wyłoniło się kilka drużyn, które przewodziły stawce. I tak też się to skończyło – 4 zespoły z 5, które miały od początku największą ilość głosów – dotarły do półfinałów!

 

Największymi zwycięzcami Ligi Fanów okazały się trzy drużyny, którym w sumie we wszystkich pojedynkach udało się zebrać ponad 1000 głosów!!! Okazały się nimi: Sekcja Tarcia Chrzanu, Regio-food.pl Beer Boys oraz FC INSS-POL!

Pojedynki półfinałowe:

Kolejny WIELKI pojedynek!!! Wynik ankiety 50%-50%! Ale 6 głosów więcej (467-461) dla Regio-food.pl zadecydowało o tym, że to ta drużyna awansowała do FINAŁU Ligi Fanów! 🏆🏆🏆 FC INSS-POL był blisko potwierdzenia przysłowia „do trzech razy sztuka”  – po raz trzeci bowiem w Lidze Fanów zmierzyły się te zespoły – w ostatniej godzinie pojedynku jego fani przypuścili frontowy atak i wyszli na prowadzenie, jednak kontra Regio-food.pl Beer Boys w końcówce okazała się skuteczna! 1 głosu zabrakło FC INSS-POL do rzutów karnych. Ostatecznie jednak zespół ten zdobył najwięcej głosów spośród nie-finalistów, dzięki czemu otrzyma piłkę od firmy JAKO!
W drugim półfinale spotkały się dwie niezwyciężone dotąd drużyny! O ile wieczór należał do fanów KP Ogrodomanii, który zyskał przewagę, o tyle od samego rana, Sekcja Tarcia Chrzanu zyskiwała kolejne głosy! Gdy przewaga wzrosła do 100 głosów, fani KPO chyba uznali, że dzisiaj nie dadzą rady! Ostatecznie 307-189 i SEKCJA TARCIA CHRZANU W FINALE LIGI FANÓW! 🏆
👏👏👏 dla KP Ogrodomanii za stawienie czoła wyzwaniu i awans do najlepszej czwórki! 189 fanów – tylu na pewno ma KP Ogrodomania! Ilu incognito? Tego nie wiemy 

WIELKI FINAŁ

To, co się działo w pojedynkach grupowych oraz fazie pucharowej przyćmił Wielki Finał!!! A w nim spotkały się niezwyciężone drużyny! Fani obu zespołów przez 24 godziny dzielnie oddawali głosy na swoje drużyny oraz poszukiwali nowych fanów, którzy wspomogą ich w walce o zwycięstwo!!! Ostateczna liczba oddanych głosów przeszła najśmielsze oczekiwania!!! Aż 2336 oddanych głosów na obie drużyny świadczy o tym, jak bardzo im zależało na zwycięstwie! I tak, jak napisaliśmy „na gorąco” – Zwycięzcami mogą czuć się obie ekipy!!! Wprawdzie o 182 głosy więcej zdobyła Sekcja Tarcia Chrzanu i to jej kapitan odbierze puchar za 1 miejsce oraz voucher na 2 godziny boiska, ale serce i determinacja włożone przez Regio-food.pl Beer Boys były bardzo duże. Prowadzenie w tym pojedynku zmieniało się kilkukrotnie, a aktualnie wygrywająca drużyna, czuła na plecach oddech tej drugiej. Ostatecznie przeważyła ofensywa STC przeprowadzona w ciągu ostatniej godziny. Fani Regio-food.pl Beer Boys mogą czuć się nieco zawiedzeni, ale 2 miejsce i minimalna w sumie porażka (54%-46%) pokazała, jak silna ekipa stworzyła się przed startem XXI edycji Spartan Cup. 

Przyznamy szczerze, że takich emocji się nie spodziewaliśmy 😂😂😂 Tak więc DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM FANOM i NIE-FANOM (od teraz już FANÓW?) za oddane GŁOSY!!! Jak widzimy – każdy głos się liczył! Mamy nadzieję, że ta ZABAWA pozostawi tylko pozytywne EMOCJE! A WYNIK – WYNIK JEST MEGA!!! 🤩🤩🤩 KOCHAMY 😍😍 WAS i oczekujemy, że również będziecie oglądali zawodników OBU DRUŻYN na boisku lub śledzili spotkania online na stronie Spartan Cup WCT – gdy tylko pozwolą GRAĆ!!! A Głód GRY jest WIELKI!!! 🦁

Poniżej jeszcze końcowa liczba głosów oddanych przez wszystkich fanów. W sumie przez 6 tygodni fani Spartan Cup oddali 10 630 głosów!!! Daje to średnią 122 głosy na pojedynek!!!! BRAWO i jeszcze raz dziękujemy wszystkim za emocje, które towarzyszyły naszej zabawie!!!

Zostaw odpowiedź