Summer Cup

Ruszył turniej Summer Cup Wielka Wyspa

Ku ogromnej satysfakcji wszystkich drużyn, do turnieju letniego rozgrywanego na Spartan Arenie, zgłosiło się aż 14 drużyn! W związku z tym, zostały one podzielone na dwie grupy. Zgłosiły się drużyny znane z rozgrywek Spartan Cup, jak również zespoły na co dzień grające w innych ligach oraz jeden zespół utworzony na czas Summer Cup! Na pewno więc będzie ciekawie. Spotkania będą rozgrywane w poniedziałki, środy oraz kilka w czwartki. Szczegółowy terminarz w panelu każdej z drużyn oraz tutaj.

 

W tygodniu inaugurującym rozgrywki odbyły się trzy pierwsze spotkania, które pokazały w jakiej formie jest kilka drużyn. Widać było gołym okiem, że wielu zawodników jest w dobrej formie, a przerwa spowodowana pandemią nie wpłynęła negatywnie na ich grę. Niektóre drużyny natomiast zaprezentowały w swoich składach nowych zawodników, turniej jest więc idealną okazją, aby zgrali się oni z resztą drużyny.

Spośród trzech nominowanych do miana Bohatera 1 Tygodnia, nasi zawodnicy i fani na facebooku wybrali Kacpra Bilińskiego, napastnika JM Auto Team, który w pierwszym spotkaniu swojej drużyny w rozgrywkach zdobył 4 bramki oraz 3 asysty, walnie przyczyniając się do wysokiego zwycięstwa 8:1. W przypadku tego zawodnika, możemy śmiało powiedzieć, że nie tylko formy nie stracił, ale gra jeszcze lepiej niż pół roku temu! W nagrodę otrzyma voucher do Mistrzyni Fryzjerstwa – Princess BARBER!

Krótki materiał o rozpoczęciu naszego turnieju oraz o powrocie ligi jesienią tradycyjnie przygotował dla nas nasz partner, portal Sportgame!

Zapraszamy do obejrzenia 🙂

Tak więc PIŁKA znowu W GRZE!!! Niech wygra lepszy! Puchary i nagrody czekają!

A jak wyłonimy zwycięzcę? Koncepcja się zmieniała w zależności od tego, ile drużyn się zgłaszało… Ostatecznie – w 1 rundzie gramy jeden mecz każdy z każdym w obu grupach. Następnie po 4 najlepsze drużyny z obu grup awansują do Grupy Mistrzowskiej, pozostałe do Grupy Szczęśliwa 9 i zagrają o miejsce 9 w turnieju. W obu tych grupach zespoły zagrają tylko z drużynami, z którymi nie spotkały się w 1 rundzie, a wyniki tejże rundy będą się liczyły w końcowej klasyfikacji. Tak więc każdy mecz jest ważny! Nie gramy o pietruszkę 🙂

 

Zostaw odpowiedź