SUMMER CUP 2.0

Summer Cup 2.0 zbliża się do półmetka!

Za nami rozegrane 22 spotkania w ramach letniego turnieju Summer Cup. Żadna z drużyn nie może już powiedzieć, że jest jeszcze w formie „koronawirusowej”. Teraz już walka o tytuł najlepszej drużyny lata 2020 rozpoczęła się na dobre! Na chwilę obecną mamy 5-ciu pretendentów do wygrania turnieju, ale jak wiadomo – wszystko się jeszcze może zdarzyć!

 

Sytuacja w Grupie Wielka na ostatniej prostej wydaje się być jasna… Ostatnie rozstrzygnięcia w tej grupie oraz wycofanie się drużyny NG Engineering spowodowały, że 4 drużyny w zasadzie mogą być pewne awansu do Grupy Mistrzowskiej. Czarne Demony i Sekcja Tarcia Chrzanu mają matematyczne szanse na awans, ale musiałyby pokonać odpowiednio Silesię oraz Lions Team i liczyć na to, że jedna z trzech drużyn mająca 9 punktów, zanotuje same porażki. Co warte podkreślenia, Lions Team, Silesia oraz Imperial imponują grą obronną w tym turnieju, tracą mniej niż 1 bramkę na mecz!

W Grupie Wyspa pewne na razie jest jedno – JM Auto Team oraz Soccer Punch były tu zdecydowanie poza zasięgiem pozostałych drużyn. Ale, co warto podkreślić – były wśród nich takie, które były w stanie nawiązać z nimi walkę. Sprawa dwóch pozostałych miejsc dających grę w Grupie Mistrzowskiej pozostaje otwarta! Szansę na to ma każda z pozostałych drużyn, a biorąc pod uwagę ilość zdobywanych przez nie bramek, wygląda na to, że uda się to tym drużynom, które poprawią grę w ataku. Największe szanse ma na to Olimpia, która pokazała się z dobrej strony w dotychczasowych spotkaniach. Ale dopóki piłka w grze…

 

Zostaw odpowiedź