Summer Cup

Soccer Punch kończy zwycięstwem!

W Grupie Wyspa od samego początku mieliśmy dwie drużyny, które górowały nad resztą stawki. Obie pewnie wygrywały swoje spotkania, rywalizując ze sobą pod względem ilości zdobytych bramek. Mecz pomiędzy nimi miał się odbyć pod koniec czerwca, ale ze względu na obfite opady deszczu został rozegrany jako ostatnie spotkanie 1 rundy.

Górą w starciu najlepszych drużyn tej grupy okazał się być Soccer Punch!! Obie drużyny narzuciły duże tempo gry od początku spotkania, akcja goniła akcję. W końcu padł pierwszy gol, którego autorem był najlepszy strzelec drużyny, Dawid Witek. Po trzech minutach odwdzięczył się on koledze z ataku, Damianowi Rudzkiemu i było 2:0. Tak zakończyliśmy pierwszą połowę. Druga natomiast była na remis, Soccer Punch wygrywał już 4:0, gdy gracze JM Auto Team wzięli się za odrabianie strat. Walczyli do końca, a wobec szczelnego krycia Kacpra Bilińskiego przez defensorów Mistrza Grupy Wyspa, zdobywanie bramek wziął na siebie obrońca, Mateusz Walo.

Za plecami tej dwójki przez 1,5 miesiąca trwała ciekawa walka o awans do Grupy Mistrzowskiej. Jak się okazało, tutaj każdy mógł wygrać z każdym. Wszystkie drużyny wywalczyły co najmniej 4 punkty, co świadczy o tym, że potrafiły wyciągać wnioski po przegranych spotkaniach. Ostatecznie do Grupy Mistrzowskiej awansowały Olimpia Sępolno oraz KP Ogrodomania, która do dostała się…kuchennymi drzwiami i powinna za to podziękować drużynie LaEquipe, która pokonała The Crazy Gang. Gdyby nie to zwycięstwo, to drużyna w żółtych strojach zajęłaby miejsce KPO. Bardzo ciekawa rywalizacja, kilku zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony. Przed nami kluczowe rozstrzygnięcia. Zobaczymy, czy ktoś znajdzie sposób na pokonanie Soccer Punch, którzy jako jedyni odnieśli w pierwszej rundzie same zwycięstwa!

Na zdjęciu – nie zwycięzca grupy, a drużyna największych farciarzy 😉

Zostaw odpowiedź