Rusza XXI edycja

Czy Mateco obroni tytuł?

A tutaj wszystko może się zdarzyć! Już wkrótce zobaczymy, w jakiej formie są drużyny z Ekstraklasy. Na razie wiemy, że kilka z nich będzie grało w nieco innych składach. Zobaczymy, czy słabszych, czy lepszych…

Zagrają:
⚽ MATECO WROCŁAW – obrońca tytułu mistrzowskiego i 4-krotny Mistrz Spartan Cup. Mistrz wiekowo coraz starszy, ale w poprzedniej edycji okazało się, że to właśnie doświadczenie, spokój w grze i konsekwencja były kluczem do sukcesu. Czy drugą edycję z rzędu będą w stanie grać na maksa przez 3 miesiące?
⚽ POLITECHNIKA WROCŁAWSKA – w 2019 roku dwukrotnie zajęła 2 miejsce. Wiosną zabrakło 1 punktu, jesienią 2-óch. Na mistrzostwo drużyna ta czeka od 5-ciu lat. Czy tym razem się uda? Politechnika grała w Summer Cup, zajmując 5-te miejsce. Zawodnicy nie mieli jeszcze mistrzowskiej formy, ale nie wchodzą do gry nieprzygotowani..
⚽ PERSONA DIREKTSERVICE TEAM – brązowy medalista poprzedniej edycji 4 razy był blisko mistrzostwa, ale wciąż jest to jedyne trofeum, którego Persona nie „zgarnęła”. Czy nadszedł na to czas? Drużyna doświadczona, ale wciąż „młoda”. Zobaczymy, czy te dwa czynniki będą decydujące…
⚽ AC POLANKA – poprzednia edycja nie była najszczęśliwsza dla tego zespołu. Zabrakło jednak szczęścia w kilku meczach. Jak zapowiadał kapitan, zaszło kilka zmian w składzie. Zobaczymy, czy wniosą one pozytywne zmiany w grze drużyny i Polanka wróci na podium..
⚽ REGIO-FOOD.PL BEER BOYS – w zeszłej edycji zespół ten spotkał zimny prysznic. Grali jako beniaminek Ekstraklasy i byt zapewnili sobie dopiero dzięki zwycięstwu w meczu barażowym. Mamy nadzieję, że problemy kadrowe już za nimi, bowiem po stabilizacji składu na pewno mogą przysporzyć problemów innym drużynom.
⚽ NG ENGINEERING – dwa awanse w dwie edycje! Zespół ten imponował polotem w grze, szybkością, skutecznością, grą na jeden kontakt. Tak było w I lidze. Minęło trochę czasu,ale w końcu przyjdzie czas na debiut w Ekstraklasie. Wkrótce zobaczymy, czy zespół jest przygotowany na skuteczną rywalizację z najlepszymi.
⚽ OLIMPIA SĘPOLNO – Olimpia zajęła 4 miejsce w I lidze, ale jednocześnie zdobyła Puchar Ligi, co jest największym sukcesem w historii drużyny. Sukces ten łączył się z awansem do Ekstraklasy. Olimpia wraca po rocznej przerwie. Gdyby w każdym meczu grali z taką wiarą i motywacją, jak w finale Pucharu Ligi…
⚽ SOCCER PUNCH – dzika karta! Mistrz wrocławskiej Play Areny zdecydował się spróbować swych sił w naszej lidze. Start w Summer Cup miał zadecydować, jak będą się prezentować na tle innych drużyn. Wypadli znakomicie, pokonując zarówno Politechnikę, jak i JM Auto Team, ostatecznie zajmując 2 miejsce w turnieju. Grając w podstawowym składzie, już w premierowym występie w Spartan Cup, są w stanie włączyć się do walki o mistrzostwo.
Już teraz z góry możemy stwierdzić, że XXI edycja w Ekstraklasie będzie pasjonująca! 😄😁😊
Rozgrywki zainaugurują Persona Direktservice Team oraz Regio-food.pl Beer Boys.
Terminarz 1 rundy jest już dostępny na stronie: https://spartancup.pl/joomsport_season/wiosna-2020/?
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Różnica
1 Persona Direktservice Team 14 34 61 - 28
2 Mateco Wrocław 14 32 58 - 26
3 Soccer Punch 14 27 73 - 43
4 AC Polanka 14 26 43 - 20
5 Politechnika Wrocławska 14 18 50 - 52
6 NG Engineering 14 15 39 - 55
7 Olimpia Sępolno 14 9 34 - 46
8 Regio-food.pl Beer Boys 14 3 23 - 111

Zostaw odpowiedź