Rusza XXI edycja

Kilka zmian w II lidze

W XX edycji bardzo ciekawie przebiegała rywalizacja w II lidze. Tym razem powinno być równie ciekawie!!! 😁

A kto zagra – sami starzy znajomi z boiska!

⚽ PRIMAVERA – choć w Spartan Cup gra od kilku dobrych lat, nigdy nie występowała w II lidze! Po słabszej edycji, drużyna ta spadła z I ligi. Zapewne będzie chciała do niej szybko wrócić… A gra podczas Summer Cup była obiecująca.
⚽ KLUB TOWARZYSKO SPORTOWY – a któż to? 😮 Nikt inny, jak zawodnicy, którzy w XX edycji grali pod nazwą FC INSS-POL. Już go nie ma, jeat KTS! Byli o krok od podium, teraz zapewne będą chcieli je zdobyć.
⚽ SEKCJA TARCIA CHRZANU – również otarła się o podium. Jej zawodnicy nie próżnowali w okresie przygotowawczym i choć nie zajęli wysokiej pozycji w Summer Cup, są w rytmie meczowym.
⚽ PORTUJIZZ – nasz zespół stranierich ponownie w akcji. Potraktowali poprzednią edycję jako powrót do gry. Gdy już się zgrali, nie można było grać. Zobaczymy jak będzie teraz, jak przerwa wpłynie na ich grę. Rok temu zapowiadali walkę o I ligę.
⚽ NIE KRZYCZ – przez długi czas byli w czubie tabeli i do końca walczyli o awans. W poprzedniej edycji się nie udało, musieli zadowolić się tytułem króla strzelców. Zobaczymy, jak będzie tym razem..
⚽ SARMACJA WROCŁAW – jeśli będą grali jak na początku XX edycji, nie mają co liczyć na górną połowę tabeli. Jeśli jednak zagrają, jak w rundzie rewanżowej, wszystko jest możliwe.
⚽ OBOJĘTNIE – drużyna wraca po rocznym rozbracie ze Spartan Cup. W II lidze grali przez jedną edycję, zajęli wówczas… 2 miejsce. Zobaczymy, jak będzie im się wiodło po tak długiej przerwie.
⚽ JM AUTO OLD TEAM – mistrzowi Ekstraklasy sprzed roku znacznie postarzała się kadra, odeszli młodsi zawodnicy, przyszli starsi. Rada drużyny, nie czując się na siłach biegać za młodszymi, postanowiła zagrać w II lidze. Mówią, że grają dla gry, nie dla wyniku. Ale, kto ich wie 😉
Patrząc na to, co powyżej napisane… Wszyscy mają szansę, a walka o awans będzie wyrównana 🙂

Grupa Mistrzowska

Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Różnica
1 Klub Towarzysko Sportowy 13 32 34 - 10
2 JM Auto Old Team 13 31 62 - 13
3 FC Good Boys 13 21 33 - 28
4 Portujizz 13 20 26 - 30
5 Nie Krzycz 13 11 23 - 37

Grupa Spadkowa

Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Różnica
1 Obojętnie 12 19 38 - 30
2 Primavera 12 16 23 - 33
3 Sekcja Tarcia Chrzanu 12 9 24 - 34
4 Breslauer SC 08 9 9 17 - 32
5 Sarmacja Wrocław 12 2 14 - 47

Zostaw odpowiedź