Rusza XXI edycja

Kilka zmian w II lidze

W XX edycji bardzo ciekawie przebiegała rywalizacja w II lidze. Tym razem powinno być równie ciekawie!!! 😁

A kto zagra – sami starzy znajomi z boiska!

⚽ PRIMAVERA – choć w Spartan Cup gra od kilku dobrych lat, nigdy nie występowała w II lidze! Po słabszej edycji, drużyna ta spadła z I ligi. Zapewne będzie chciała do niej szybko wrócić… A gra podczas Summer Cup była obiecująca.
⚽ KLUB TOWARZYSKO SPORTOWY – a któż to? 😮 Nikt inny, jak zawodnicy, którzy w XX edycji grali pod nazwą FC INSS-POL. Już go nie ma, jeat KTS! Byli o krok od podium, teraz zapewne będą chcieli je zdobyć.
⚽ SEKCJA TARCIA CHRZANU – również otarła się o podium. Jej zawodnicy nie próżnowali w okresie przygotowawczym i choć nie zajęli wysokiej pozycji w Summer Cup, są w rytmie meczowym.
⚽ PORTUJIZZ – nasz zespół stranierich ponownie w akcji. Potraktowali poprzednią edycję jako powrót do gry. Gdy już się zgrali, nie można było grać. Zobaczymy jak będzie teraz, jak przerwa wpłynie na ich grę. Rok temu zapowiadali walkę o I ligę.
⚽ NIE KRZYCZ – przez długi czas byli w czubie tabeli i do końca walczyli o awans. W poprzedniej edycji się nie udało, musieli zadowolić się tytułem króla strzelców. Zobaczymy, jak będzie tym razem..
⚽ SARMACJA WROCŁAW – jeśli będą grali jak na początku XX edycji, nie mają co liczyć na górną połowę tabeli. Jeśli jednak zagrają, jak w rundzie rewanżowej, wszystko jest możliwe.
⚽ OBOJĘTNIE – drużyna wraca po rocznym rozbracie ze Spartan Cup. W II lidze grali przez jedną edycję, zajęli wówczas… 2 miejsce. Zobaczymy, jak będzie im się wiodło po tak długiej przerwie.
⚽ JM AUTO OLD TEAM – mistrzowi Ekstraklasy sprzed roku znacznie postarzała się kadra, odeszli młodsi zawodnicy, przyszli starsi. Rada drużyny, nie czując się na siłach biegać za młodszymi, postanowiła zagrać w II lidze. Mówią, że grają dla gry, nie dla wyniku. Ale, kto ich wie 😉
Patrząc na to, co powyżej napisane… Wszyscy mają szansę, a walka o awans będzie wyrównana 🙂
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Różnica
1 JM Auto Old Team 3 9 18 - 2
2 Primavera 4 7 8 - 11
3 Klub Towarzysko Sportowy 2 4 3 - 2
4 Obojętnie 3 4 9 - 10
5 FC Good Boys 1 3 5 - 2
6 Nie Krzycz 3 3 6 - 6
7 Sekcja Tarcia Chrzanu 4 3 10 - 17
8 Portujizz 2 2 2 - 2
9 Breslauer SC 08 1 1 5 - 5
10 Sarmacja Wrocław 3 0 4 - 13

Zostaw odpowiedź