RUSZA XXI edycja

Rusza walka o Ekstraklasę!

Awans czy spadek.. Granica między 2 a 7 miejscem w I lidze nie jest duża. Zdarza się, że lider po kilku kolejkach, w ostatniej serii gier walczy o uniknięcie barażu. Jak będzie tym razem? 🤔

⚽ REAL ZALESIE – dwie poprzednie edycje kończyli na podium – 3 miejsce w 2 lidze, 2 miejsce w 1 lidze. Czy nastąpi ponowny progres? W meczu barażowym Real musiał uznać wyższość Regio-food.pl Beer Boys, więc został w lidze 1. Ciekawe, w jakiej są formie…
⚽ OLD BOYS – skład się praktycznie nie zmienia, a oni od dwóch lat wciąż na podium. Zdarzają się „wpadki”, ale jak podkreśla kapitan, Old Boys gra „dla zabawy”. Mocna pozycja w lidze, zobaczymy czy wytrzymają ataki młodszych drużyn…
⚽ KP OGRODOMANIA – w poprzedniej edycji, jako beniaminek, zaczęli z wysokiego C. Im dalej w las, tym było trudniej. Ostatecznie, dopiero w ostatnim meczu zawodnicy KPO zapewnili sobie miejsce w I lidze. Summer Cup pokazał, że zespół jest jeszcze w letniej formie, ale pomógł w przygotowaniach do jesiennej edycji.
⚽ THE CRAZY GANG – po kilku latach gry w Ekstraklasie, szybko chcieli do niej wrócić. Za pierwszym razem się nie udało. Teraz podejście numer 2. Na pewno będzie to groźny przeciwnik dla wszystkich drużyn, a podium jest w jego zasięgu.
⚽ WYPICI TEAM – w XX edycji dopiero w meczu barażowym, po rzutach karnych zapewnili sobie byt w I lidze. 19 zdobytych punktów wystarczyło tylko na zajęcie 7-mego miejsca! Na pewno Wypici jesienią będą chcieli zdobyć ich więcej!
⚽ POLITOLOGIA UWR – po jednej edycji w II lidze, powracają na 1-ligowy front jako Mistrz II ligi. Wygrali ją dzięki dużej mobilizacji i szerokiej kadrze studentów. Jak obecnie jest w studenckim świecie, wszyscy wiemy. Zobaczymy więc, ilu studentów uda się Politologii pozyskać na jesienną grę. Od tego będzie zależał los drużyny..
⚽ IMPERIAL MTS AUTO – jako debiutanci, zdobyli wicemistrzostwo II ligi. Teraz jako beniaminek, zagrają na zapleczu Ekstraklasy. Bardzo udanie występowali w letnim turnieju, zobaczymy teraz jak sobie poradzą w lidze. Forma jest!
⚽ DESTEMIDO – nie udało się awansować poprzez mecz barażowy, ale remis z Wypitymi i przegrana w rzutach karnych pokazały, że Destemido spokojnie może mierzyć się z zespołami I ligi. Jeśli nie zabraknie im mobilizacji i koncentracji, mogą być trudnym przeciwnikiem.
Na chwilę obecną, wszyscy mogą spaść, wszyscy awansować… Dopóki piłka w grze… 😄
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Różnica
1 KP Ogrodomania 14 33 43 - 22
2 Politologia UWr 14 23 37 - 29
3 Destemido 14 22 27 - 21
4 Wypici Team 14 19 21 - 27
5 The Crazy Gang 14 17 25 - 24
6 Old Boys 14 17 27 - 32
7 Imperial MTS Auto 14 14 31 - 29
8 Real Zalesie 14 9 18 - 45

Zostaw odpowiedź