Mateco z Superpucharem

Mateco z Superpucharem

Aż 9 miesięcy czekali Mistrz Ekstraklasy oraz Zdobywca Pucharu Ligi XX edycji na to spotkanie. Doczekali się! Tradycyjnie mecz o Superpuchar Spartan Cup rozpoczął kolejną, XXI już edycję rozgrywek.

 

Po raz czwarty z rzędu o zdobyciu Superpucharu zadecydowała jedna bramka!!! Po raz drugi w historii trofeum to trafiło w ręce Mateco Huby/Wrocław! 3 lata potrzebne były rzuty karne. Wczoraj, jeszcze na dwie minuty przed końcem spotkania, też wydawało się, że rzuty karne będą konieczne. Ale wtedy, po raz drugi tego wieczoru, Grzegorz Paukszt znalazł w polu karnym Konrada Hajdamowicza, a ten skutecznym strzałem dał zwycięstwo drużynie Mateco! Co ciekawe, podanie minęło linię środkową boiska, a następnie wszystkich zawodników Olimpii.
Wcześniej sporo działo się na boisku, byliśmy świadkami ciekawego spotkania, Olimpia dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Pierwsza bramka dla Mateco padła z rzutu karnego. Przez większość drugiej połowy Mateco było zmuszone prowadzić atak pozycyjny. Olimpia skutecznie się broniła, wyprowadzając kontry. W końcu jednak, cierpliwość i konsekwencja Mateco przyniosła skutek.
Superpuchar 🏆🏆🏆dla MATECO WROCŁAW!! 👏👏👏
A sam mecz pokazał, że zawodnicy obu drużyn na początku rozgrywek są w bardzo dobrej formie!
Aktualnie historia spotkań o Superpuchar przedstawia się następująco:

Zostaw odpowiedź