ZAPISY do XXII edycji

IDZIE WIOSNA – TRZEBA GRAĆ!

Chęć gry jest duża – tak mówią. A nie ma nic lepszego do budowania odporności, niż regularne uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Więc chcielibyśmy serdecznie zaprosić do kolejnej, XXII już edycji rozgrywek naszej ligi. Staramy się kontynuować wszystko to, co się podoba oraz urozmaicać nieco krajobraz wokół Spartan Cup. Niezmiennie – głównym punktem programu rozgrywek – jest rywalizacja piłkarska.

 

Terminy

Drużyny, które kontynuują grę w rozgrywkach – prosimy o ostateczną deklarację kontynuowania gry wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową – do dnia 3 marca 2021 roku.

Drużyny nowe, które chcą przystąpić do rozgrywek mają czas na zgłoszenie się oraz opłatę do 10 marca 2021 roku.

START XXII edycji przewidujemy rozpocząć razem z nadejściem kalendarzowej wiosny, czyli na 22 marca.

 

Gwarancja dobrej zabawy

Każda drużyna może zgłosić do rozgrywek 20 zawodników, a wszystkie spotkania rozgrywane są na jednym boisku – Spartan Arenie, znajdującej się przy ulicy Krajewskiego 2.

Nasze boisko ma wielkość 40 x 60 metrów, grają więc drużyny 7-osobowe.

Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 14 spotkań ligowych plus udział w 1 rundzie towarzyszącego rozgrywkom ligowym Pucharu Ligi. Mecze trwają 2 x 20 minut. Nowe drużyny przystępują do gry od najniższej klasy rozgrywkowej.

Rozgrywki, podczas których nie zabraknie emocji, wzbogacone są o filmowanie, skróty ze spotkań znajdą się na naszym kanale na Youtubie. Będą transmisje LIVE, wszelkiego rodzaju statystyki (oj, dużo ciekawego z nich można się dowiedzieć!!!) oraz konkursy na facebooku! W poprzedniej edycji zastosowaliśmy nowość – podczas kilku spotkań mieliśmy nagrania z drona!!! Takich skrótów nie będziecie mieli w żadnej innej lidze amatorskiej!!! Tutaj przykład takiego nagrania: Nagranie z DRONA.

Co tydzień wybieramy Bohaterów Tygodnia, strzelców najładniejszych goli oraz najłefektowniejsze parady bramkarskie, a ich autorzy otrzymują nagrody od naszych partnerów (w XXI edycji z partnerami było krucho, mamy nadzieję, że tym razem już będzie o to lepiej!).

Wszystkie spotkania sędziują arbitrzy z licencją OZPN. Jest dostępny bezpłatny parking, szatnie oraz prysznice.

 

Opłaty

Najtańsza opcja dla drużyn nowych, które chcą przystąpić do naszych rozgrywek to 2300 zł. płatne do dnia 10 marca 2021 roku. Wszelkie informacje odnośnie płatności, jak również wszelkich innych ważnych zagadnień znajdują się w REGULAMIN XXII EDYCJA.

Przed przystąpieniem do rozgrywek warto też zapoznać się z Przepisami Gry.

Każda drużyna musi wpłacić również Piłkarską Kaucję Zwrotną w kwocie 150 zł – jest to zabezpieczenie przed oddawaniem walkowerów (za każdy oddany mecz walkowerem drużyna traci 50 zł) – dzięki czemu walkowerów w naszych rozgrywkach jest niewielka ilość. Jesienią było nieco więcej, ale to ze względu na sytuację pandemii…

Opłat należy dokonywać na konto:

WCT Spartan – PKP BP SA I/O WROCŁAW : 51 1020 5226 0000 6702 0416 0990 z odpowiednim dopiskiem (np. Spartan Cup XXII edycja/ nazwa drużyny).

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 10 marca 2021 roku. Zgłoszenie powinno obejmować wypełnienie karty zgłoszeniowej. Jest możliwość wypełnienia karty przez formularz zgłoszeniowy na stronie lub pobranie, wypełnienie i przesłanie na adres spa[email protected]Karta zgłoszenia – XXII edycja.

Maksymalnie drużyna może zgłosić 20 zawodników, w chwili zgłoszenia należy mieć co najmniej 7-miu, pozostałych można dopisać w kolejnych dniach. Każda drużyna musi mieć kapitana odpowiedzialnego za zespół oraz powinna mieć jednolite stroje z numerami (możliwość zamówienia u naszego partnera – JAKO w promocyjnej cenie).

Warto porozmawiać z firmami – dobrą praktyką jest wystawianie drużyn firmowych – firma ma dużą reklamę niewielkim kosztem, a pracownicy są zadowoleni!

ZAPRASZAMY!!!!!

—————————————-

ORGANIZATOR rozgrywek – Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan

W przypadku pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Zostaw odpowiedź