Summer Cup

Szpilmacherzy zwyciężają w Winter Cup!

27 lutego 2021 odbył się w Hali Wratislavia turniej Winter Cup 2021. Pod balonem stawiło się 8 drużyn spragnionych gry. Poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy, których zwycięzcy mieli zagrać w finale, a drużyny z 2-ich miejsc w meczu o 3 miejsce. Tak więc liczył się każdy punkt, a jak się okazało, każda bramka!!!

Zwycięzcami naszego zimowego turnieju na hali zostali SZPILMACHERZY!!! Drużyna ta grała w naszych rozgrywkach w latach 2012-2014, zdobywając mistrzostwo w IX edycji. Tak więc nawiązali do swoich dawnych sukcesów. W finale przegrywali po 1 połowie 0-2 z Liberta FC, by po bardzo dobrej grze w 2 połowie wygrać 6-3!!! Brawo 👏👏👏
27-02-2021 12:35
W meczu o 3 miejsce Wrocławski Klub Spedytora pokonał Destemido i sięgnął po najmniejszy 🏆

Turniej był szybki, obfitował w wiele zwrotów akcji, potrzebna była mała tabela w Grupie B! Liderzy po 2 kolejkach – Olimpia Sępolno i KP Ogrodomania musiały się zadowolić (choć nie zadowoliły się 😡😠😾) trzecimi miejscami w grupach.

Często decydował jeden gol, czy też kontrowersyjne sytuacje – tak więc tak naprawdę końcowy układ mógłby być zupełnie inny!!!
🏆 Najlepszy Zawodnik Turnieju – Paweł Kalinowski
🏆 Najlepszy Bramkarz Turnieju – Oleksandr Paliy (9 straconych, 2 strzelone)
🏆 Król Strzelców – Yura Ilishchuk (10 goli)

Zostaw odpowiedź