Summer Cup

Zaczynamy XXII edycję!!!

Czekaliśmy miesiąc w niepewności, kiedy rozpocznie się w końcu XXII edycja naszych rozgrywek. Na szczęście doczekaliśmy się!!! Rozpoczniemy grę 19 kwietnia 2021 roku. Po raz pierwszy (ostatnio wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy…) zaczynamy edycję wiosenną tak późno. Drużyny będą bardziej eksploatowane, będą musiały częściej grać. Ale najważniejsze, że w końcu grać mogą!!!

Przez 11 lat w naszych rozgrywkach wystąpiło 131 drużyn, które rozegrały 3778 spotkań ligowych. Do XXII edycji zgłosiły się 22 drużyny, w tym trzy, które zadebiutują w Spartan Cup! Niestety, pandemia, chaos i niepewność gry miały wpływ na to, że kilka drużyn nie zgłosiło się do naszych rozgrywek. W związku z tym zaczynamy w mniejszym składzie. W Ekstraklasie zagra 9 drużyn (dziką kartę otrzymała drużyna Sancho Panza), W I lidze zagra 8 drużyn (w miejsce Beer Boys szansę gry w I lidze otrzymała drużyna FC Good Boys), zaś w II lidze 5 drużyn. 

Tytułu mistrzowskiego broni drużyna Derma-Bau Team, choć wywalczyła go pod nazwą Persona Direktservice Team. We wszystkich edycjach wystąpiła drużyna Mateco Wrocław, która w międzyczasie grała pod kilkoma nazwami. I to oni mają na swoim koncie najwięcej rozegranych spotkań, w XXII edycji rozpoczną 4 setkę!

Przed rozpoczęciem gry warto przypomnieć, jak wyglądają aktualne tabele najlepszych!!! O nich się nie zapomina!!! A już za 3 miesiące dołączą do nich kolejni!!!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź