Summer Cup

1 runda prawie za nami!

Ze względu na lockdown i opóźnienie startu rozgrywek, musieliśmy zmodyfikować rywalizację w I lidze. Do drużyn, które miały w niej wystąpić, dołączyły drużyny z II ligi. W 1 fazie rozgrywek w XXII edycji, drużyny zostały podzielone na dwie grupy, według rang za poprzednią edycję. W 1 fazie odbędzie się 10 kolejek, a drużyny w grupach zagrają mecz i rewanż. Do końca 1 rundy zostały 2 mecze!

 

Już teraz możemy w obu grupach wyróżnić drużyny, które będą walczyły o zwycięstwo w swoich grupach. W Grupie A są to dwukrotny medalista Ekstraklasy The Crazy Gang oraz drużyna FC Good Boys, która debiutuje w I lidze. Obie drużyny zgromadziły po 4 zwycięstwa, czyli mają po 12 punktów. W bezpośrednim pojedynku, po zaciętym meczu, Good Boys wygrali 4-3. O awans do Grupy Mistrzowskiej bój stoczą zapewne trzy drużyny: Olimpia Sępolno, Old Boys oraz KFC Stolec. Do tej rywalizacji może się włączyć Sekcja Tarcia Chrzanu, o ile pokona w zaległym meczu Olimpię.

dav

W Grupie B sytuacja wygląda niemal identycznie!!! O zwycięstwo w grupie walczą medaliści II ligi w poprzedniej edycji, czyli Klub Towarzysko Sportowy i JM Auto Team. W lepszej sytuacji jest ta pierwsza drużyna, która nie poniosła jeszcze porażki, ma do rozegrania mecz z Obojętnie oraz w bezpośrednim pojedynku wygrała z JM Auto 3-2. O miejsce w Grupie Mistrzowskiej walczą Destemido, Obojętnie oraz Wednesday Warriors. Na razie ciężko o punkty drużynie Wypitych, dla której poprzednia edycja była bardzo udana. Zobaczymy, czy jeszcze uda im się odwrócić kartę w meczach rewanżowych.

sdr

Zostaw odpowiedź