ZAPISY do XXII edycji

Trwają zapisy do XXIII edycji

XXIII już edycja rozgrywek naszej ligi tuż tuż. Trwają zapisy, dołączają nowe drużyny, jak zawsze każda kolejna edycja jest inna! Nowe twarze, ale emocje wciąż te same. Zgłaszajcie się, poniżej kilka szczegółów:

 

Terminy

Drużyny, które kontynuują grę w rozgrywkach – prosimy o ostateczną deklarację kontynuowania gry wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową – do dnia 25 sierpnia 2021 roku.

Drużyny nowe, które chcą przystąpić do rozgrywek mają czas na zgłoszenie się oraz opłatę do 5 września 2021 roku.

START XXIII edycji przewidujemy rozpocząć 13 września.

 

Gwarancja dobrej zabawy

Każda drużyna może zgłosić do rozgrywek 25 zawodników (NOWOŚĆ!), a wszystkie spotkania ligowe rozgrywane są na jednym boisku – Spartan Arenie, znajdującej się przy ulicy Krajewskiego 2.

Nasze boisko ma wielkość 40 x 60 metrów, grają więc drużyny 7-osobowe.

Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 14 spotkań ligowych plus udział w 1 rundzie towarzyszącego rozgrywkom ligowym Pucharu Ligi. Mecze trwają 2 x 20 minut. Nowe drużyny przystępują do gry od najniższej klasy rozgrywkowej.

Rozgrywki, podczas których nie zabraknie emocji, wzbogacone są o filmowanie, skróty ze spotkań znajdą się na naszym kanale na Youtubie. Będą transmisje LIVE, wszelkiego rodzaju statystyki (oj, dużo ciekawego z nich można się dowiedzieć!!!) oraz konkursy na facebooku! W poprzedniej edycji zastosowaliśmy nowość – podczas kilku spotkań mieliśmy nagrania z drona!!! Takich skrótów nie będziecie mieli w żadnej innej lidze amatorskiej!!! Tutaj przykład takiego nagrania: Nagranie z DRONA.

Co tydzień wybieramy Bohaterów Tygodnia, strzelców najładniejszych goli, a ich autorzy otrzymują nagrody od naszych partnerów (w poprzednich edycjach było z tym krucho, mamy nadzieję, że tym razem już będzie o to łatwiej!).

Wszystkie spotkania sędziują arbitrzy z licencją OZPN. Jest dostępny bezpłatny parking, szatnie oraz prysznice.

 

Opłaty

Najtańsza opcja dla drużyn nowych, które chcą przystąpić do naszych rozgrywek to 2300 zł. płatne do dnia 5 września 2021 roku. Stali klienci płacą 2200 zł – czyli wszystko drożeje, a u nas nie (ale wiosną będzie podwyżka…). Wszelkie informacje odnośnie płatności, jak również wszelkich innych ważnych zagadnień znajdują się w REGULAMIN XXII EDYCJA.

Przed przystąpieniem do rozgrywek warto też zapoznać się z Przepisami Gry.

Każda drużyna musi wpłacić również Piłkarską Kaucję Zwrotną w kwocie 150 zł – jest to zabezpieczenie przed oddawaniem walkowerów (za każdy oddany mecz walkowerem drużyna traci 50 zł) – dzięki czemu walkowerów w naszych rozgrywkach jest niewielka ilość. Jesienią było nieco więcej, ale to ze względu na sytuację pandemii…

Opłat należy dokonywać na konto:

WCT Spartan – PKP BP SA I/O WROCŁAW : 51 1020 5226 0000 6702 0416 0990 z odpowiednim dopiskiem (np. Spartan Cup XXII edycja/ nazwa drużyny).

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 5 września 2021 roku. Zgłoszenie powinno obejmować wypełnienie karty zgłoszeniowej. Jest możliwość wypełnienia karty przez formularz zgłoszeniowy na stronie lub pobranie, wypełnienie i przesłanie na adres [email protected]Karta zgłoszenia – XXII edycja.

Maksymalnie drużyna może zgłosić 25 zawodników, w chwili zgłoszenia należy mieć co najmniej 7-miu, pozostałych można dopisać w kolejnych dniach. Każda drużyna musi mieć kapitana odpowiedzialnego za zespół oraz powinna mieć jednolite stroje z numerami (możliwość zamówienia u naszego partnera – JAKO w promocyjnej cenie).

Warto porozmawiać z firmami – dobrą praktyką jest wystawianie drużyn firmowych – firma ma dużą reklamę niewielkim kosztem, a pracownicy są zadowoleni!

ZAPRASZAMY!!!!!

—————————————-

ORGANIZATOR rozgrywek – Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan

W przypadku pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Zostaw odpowiedź