Summer Cup

Zapraszamy do Pucharu Ligi

Wystartowała XXIII edycja Spartan Cup. Pierwsze mecze ligowe za nami, szykujemy się natomiast do losowania Pucharu Ligi. Oprócz drużyn, które grają w lidze – jest to też możliwość sprawdzenia się na tle drużyn amatorskich dla drużyn spoza naszej ligi!

 

Rywalizacja będzie wyglądała tak, jak w XX edycji. Czyli – każda drużyna wybiera ścieżkę, którą gra – od razu system pucharowy (przegrywający odpada), czy też w 1 rundzie system grupowy (3 lub 4 drużyny w grupie) – ostatnie drużyny w grupie odpadają. Większość meczów pucharowych będzie w piątki oraz o godzinie 18:00 / 18:30 w inne dni tygodnia – bowiem są to rozgrywki towarzyszące lidze, macie możliwość sprawdzić w nich nowych graczy, zgrać się, itp. Prawdziwa rywalizacja zacznie się w 1/8 finału. Dodatkowo, jako że mamy nowe boisko na Szczepinie – wprowadzamy możliwość wyboru tamtego obiektu jako „gospodarze”. Będzie się to łączyło z tym, że jeśli jakaś drużyna wybierze boisko na Lubińskiej – wtedy jej mecze grupowe i eliminacyjne jako gospodarze będą się odbywać właśnie na Lubińskiej! Drużyna gości wtedy musi tam dojechać. Będziemy to zaznaczać i przypominać. Od 1/8 finału wszystkie mecze na Krajewskiego.

Większość drużyn zna już terminarz na pierwsze kolejki, a sami znacie swoje możliwości czasowe, więc decydujcie, jak gracie.

Przepisy gry są takie same jak w meczach ligowych. Nie dopisujemy dodatkowych zawodników na Puchar Ligi, każda drużyna ma 25-osobową kadrę, więc tylu grajków wystarczy. Jeśli macie pytania, piszcie.

Udział w Pucharze Ligi jest dobrowolny – więc proszę o odpowiedzi na poniższe pytania do niedzieli:

1. Czy w XXIII edycji bierzecie udział w Pucharze Ligi?

2. Którą ścieżkę wybieracie od 1 rundy – pucharową czy grupową?

3. Które boisko wybieracie jako gospodarze w meczach Pucharu Ligi – Lubińską czy Krajewskiego?

Losowanie Pucharu Ligi – w następnym tygodniu. Dopuszczamy też możliwość udziału drużyn spoza Spartan Cup, więc jeśli macie znajome drużyny, możecie im zaproponować udział – będzie ciekawiej.

Jeśli zbierze się drużyna spoza Spartan Cup – może ona zgłosić 15-osobową kadrę do Pucharu Ligi. Gra ona ścieżką grupową w 1 rundzie, czyli ma zapewnione 3 spotkania grupowe. Koszt udziału w Pucharze Ligi – 300 zł. Zgłoszenia: proszę wysłać wiadomość e-mail do nas lub pobrać formularz Karta zgłoszenia – XXIII Puchar Ligi, wypełnić i dostarczyć do nas.

Zostaw odpowiedź