Summer Cup

Ćwierćfinaliści Pucharu Ligi

W 1/4 finału Pucharu Ligi mamy aż 5 drużyn z Ekstraklasy! Tak więc sytuacja jest inna niż w XXII edycji, gdy mieliśmy tylko trzech przedstawicieli najwyższej ligi. W meczach 1/8 finału nie zanotowaliśmy żadnej mega-sensacji, co pokazuje, że każda z drużyn chce do swojej kolekcji dodać nowe trofeum.

 

Swoje mecze pewnie wygrali JM Auto Team, Mateco Wrocław, Derma-Bau Team i obrońca tytułu Sancho Panza.

Z awansem do ćwierćfinału nie mieli też problemu gracze Politologii oraz Medserv United. Byliśmy ciekawi gry tej drugiej drużyny, bowiem jest to jedyna drużyna, która doszła tak daleko, grając gościnnie w naszych rozgrywkach.

Gdyby KTS od początku grał w pełnym składzie, być może pokusiłby się chociaż o doprowadzenie do rzutów karnych, bowiem Destemido oba gole zdobyło grając z przewagą jednego gracza.

Najwięcej emocji towarzyszyło starciu Wednesday Warriors z FC Good Boys. Przedstawiciel II ligi był najbliżej sprawienia niespodzianki, ale w rzutach karnych jego graczom zabrakło szczęścia.

Co ciekawe, w 1/4 finału zagra tylko 2 zwycięzców grup 1 rundy, 2 drużyny z 2-ich miejsc oraz jedna drużyna z 3-ego miejsca. 3 pozostałe drużyny od 1 rundy grały ścieżką pucharową.

W ćwierćfinałach nie będzie już kalkulacji – teraz wszystko, albo nic.

Zostaw odpowiedź