Summer Cup

Kto się wyróżnił jesienią?

Wiadomo, że na sukces drużyn ma wpływ wiele czynników – oprócz zebrania odpowiedniego składu, mobilizacji, determinacji drużyny, ważna jest oczywiście taktyka, szczęście oraz indywidualne umiejętności i forma poszczególnych zawodników. Na podsumowanie jeszcze za wcześnie, gdyż nie robimy tak, jak we France Football, że głosujemy w październiku na najlepszego gracza roku, jak do jego zakończenia jeszcze 2 miesiące… My mamy jeszcze 2 kolejki i naprawdę, wszystko się może zdarzyć!!!

 

Jak co roku, przyznamy statuetki dla „najlepszych”. Oczywiście, tych najlepszych jest więcej, ale statuetek tylko 12! Zawszeznajdzie się ktoś poszkodowany, no ale…takie to piłkarskie życie, każdy kto dalej będzie grał, będzie miał na to szanse!!

Przyznamy statuetki dla Najlepszych Zawodników i Najlepszych Bramkarzy każdej z lig. Ilość wyborów na MVP jest ważna, ale będziemy oceniać całokształt, ilość rozegranych spotkań, wcielenie się w bycie bohaterem drużyny, jak również postawę fair play i decydujący wpływ gracza na miejsce jego drużyny na koniec edycji. Wszyscy szans nie mają, ale jeszcze kilkunastu zawodników obserwujemy!!!!!

Statuetki dostaną również Najlepsi Strzelcy oraz Najlepsi Asystenci każdej z lig. A tu sprawa na dwie kolejki przed końcem wygląda tak: 

 

 

 

Zostaw odpowiedź