Summer Cup

XXIV edycja Spartan Cup – Wiosna 2022

Ruszamy z kolejną, wiosenną edycją Spartan Cup – to już 24 edycja naszych rozgrywek. Z pierwszą kolejką startujemy już 28 marca, choć skład lig jest już większości ustalony, jeżeli jeszcze nie zdążyliście się zgłosić – cały czas przyjmujemy kolejne drużyny!

Terminy

Drużyny, które chcą przystąpić do rozgrywek – prosimy o ostateczną deklarację kontynuowania gry wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową – do dnia 25 marca 2022 roku.

START XXIV edycji przewidujemy rozpocząć 28 marca.

 

 

Gdzie gramy?

Każda drużyna może zgłosić do rozgrywek 25 zawodników, a wszystkie spotkania ligowe rozgrywane są na jednym boisku – Spartan Arenie, znajdującej się przy ulicy Krajewskiego 2.

Nasze boisko ma wielkość 40 x 60 metrów, grają więc gramy drużynami 7-osobowymi.

Wszystkie spotkania sędziują arbitrzy z licencją OZPN. Jest dostępny bezpłatny parking, szatnie oraz prysznice.

 

Opłaty

Najtańsza opcja dla drużyn nowych, które chcą przystąpić do naszych rozgrywek to 2500 zł. płatne do dnia 25 marca 2022 roku. Stali klienci płacą 2400 zł

Przed przystąpieniem do rozgrywek warto też zapoznać się z Przepisami Gry.

Każda drużyna musi wpłacić również Piłkarską Kaucję Zwrotną w kwocie 150 zł – jest to zabezpieczenie przed oddawaniem walkowerów (za każdy oddany mecz walkowerem drużyna traci 50 zł) – dzięki czemu walkowerów w naszych rozgrywkach jest niewielka ilość. Jesienią było nieco więcej, ale to ze względu na sytuację pandemii…

Opłat należy dokonywać na konto:

WCT Spartan – PKP BP SA I/O WROCŁAW : 51 1020 5226 0000 6702 0416 0990 z odpowiednim dopiskiem (np. Spartan Cup XXIV edycja/ nazwa drużyny).

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 5 września 2021 roku. Zgłoszenie powinno obejmować wypełnienie karty zgłoszeniowej. Jest możliwość wypełnienia karty przez formularz zgłoszeniowy na stronie lub pobranie, wypełnienie i przesłanie na adres [email protected] – Karta zgłoszenia – XXIV edycja.

Maksymalnie drużyna może zgłosić 25 zawodników, w chwili zgłoszenia należy mieć co najmniej 7-miu, pozostałych można dopisać w kolejnych dniach. Każda drużyna musi mieć kapitana odpowiedzialnego za zespół oraz powinna mieć jednolite stroje z numerami.

ZAPRASZAMY!!!!!

 

Zostaw odpowiedź